• Неодамнешно
Конектори КИП Cat6 RJ45 8P8C STP LAN Ethernet Мрежа Печ Десна Аглеста 90 степени Машки да се Прави Машки Кабел 50cm - (Должина на Кабел: Десен Агол)

Конектори КИП Cat6 RJ45 8P8C STP LAN Ethernet Мрежа Печ Десна Аглеста 90 степени Машки да се Прави Машки Кабел

Buyers rating:
DEN 1296.00

Количина на стоки

Кабел должина : прав агол.Потекло : CN(Потекло).Тип : Кабел Адаптер.Сертификација : CE.Пакет : Yes. 8 P8 C STP Cat6 Lan Ethernet Мрежа Печ Кабелот 90 Степен да се Прави Кабел 50cm Straight да Аглеста 90 степени 8p8c plug Length : 50cm8p8c RJ45 машки да машки конектор со Shield Work за секоја етернет.1. Ние прифаќаме Објект специфики : Потекло : CN(Потекло)Тип : Кабел Adapter Certification : CEPackage : Yes Products статус : STOCKModel број : UT-009-LE/РИ.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат