• Неодамнешно
Мачка 6 Ethernet Patch Кабел Рамен 25ft(2 Пакети Со Нокти и Етикети),Брзо од Cat5e/Cat5,Краток Мрежа Cat6 Кабел,25 ft Тенок Интернет Кабел Компјутер/Игри на среќа Ethernet Кабелот Snagless RJ45 К?

Мачка 6 Ethernet Patch Кабел Рамен 25ft(2 Пакети Со Нокти и Етикети),Брзо од Cat5e/Cat5,Краток Мрежа Cat6 Кабел,25

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

➤ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ CAT6 ЕТЕРНЕТ КАБЕЛДо 250 MHz интерконекција и пренос на податоци.Изградени со 100% гола бакарна жица и позлатени RJ45 конектори, Мачката-6 мрежен кабел ветување за поголема брзина и да се намали бучавата и пречки. ➤РАМЕН Совршен за отворен и затворен жица аранжман.Позлатени RJ45 Приклучок вклучете го ethernet кабелот работи совршено со КОМПЈУТЕР, Компјутер Сервер, Печатач, Рутер, хируршка постапка Кутија, Network Media Player, систем за Следење и други RJ45 стандардна опрема.ROHS ОВЖС/минлив исхемичен напад во Согласност во Споредба со Мачка 5 E или Мачка 5 кабел, ажурирани Мачка 6 ethernet patch кабел може да поддржува пропусен опсег до 250 MHz и е погоден за Брз Етернет, Gigabit Ethernet, и 10-Gigabit Ethernet.Кабелот етикета ќе ви помогне со кабел за идентификација.Вклучени кабел клипови може да ви помогне да се организира кабел жици во место.Нема повеќе twining прашање.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат