• Неодамнешно
BASSDASH Мажите Перформансите на Копчето Надолу Кошула Долг Ракав UPF 50 за Лов, Риболов Надвор FS23M

BASSDASH Мажите Перформансите на Копчето Надолу Кошула Долг Ракав UPF 50 за Лов, Риболов Надвор FS23M

Buyers rating:
DEN 815.52

Количина на стоки

Перформанси лесен и ripstop plaid ткаенини : напредни 95% Полиестер, 5% Spandex, и со UPF 50+ заштита да им обезбеди на сите-ден УВ заштита.Копче затворање.Secure storage - два стандардни градите џебови со размавта и копче за затворање, и скриени zippered левата страна на градите џеб за брз пристап.Ниско-заситеност солидна боја која мешавини право со природната средина не само што изгледа многу текстура, но исто така е помалку веројатно да се привлече вниманието и будноста на животните кога сте на отворено истражување.Комунални дизајн - roll-up ракави, со копчето таб и табот сопствениците можат да се претворат во кратки ракави; Изградена во стакло средства за чистење микрофибер во полите за чистење на магла леќи и телефони; мал бендот се обликува во задниот дел на кошулата, со кој може да се спушти слушалката.Удобно изградба - mesh назад поставата и напредни влага-wicking и брз сув материјал се обезбеди топлина и пот регулатива во текот на сите активности на отворено; Две пазувите отворот дупки за додаде breathability, имајќи ладно и суво; подели полите и назад pleat обезбеди повеќе движење опсег.Лабава одговара и на функционалните детали се наменети за сите активни отворено играчи.Кошулата е идеален за сите топло времето лов, риболов, пешачење, велосипедизам и повеќе други активности.BASSDASH FS23 M Мажите Лов на Копчето Надолу Долг Ракав Кошула.За топло-времето активности на отворено, и тешко да се победи на еластичен удобност, вентилација и прилагодливи покривање на BASSDASH копчето надолу долг ракав кошула.Користете перформанси лесен и ripstop plaid ткаенина - 95% Полиестер, 5% Spandex, донесе релаксирачки удобност од материјал.Плус хуманизирано сечење и детали, подобрување на удобноста искуство.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Puma Men ' s Gfa Гана Кошула Реплика
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Puma Men ' s Gfa Гана Кошула Реплика

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Облека Тим.Фудб

DEN 550.80
Puma Men ' s COPA America T7 Tee
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Puma Men ' s COPA America T7 Tee

100% Памук.Увезени.пациентот етикетата со ПУМА Мачка брендирање на страна споеви.Ткаени графички на Copa Amer

DEN 959.76
Ои панк рок со борбени чизми. Т-Маица
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ои панк рок со борбени чизми. Т-Маица

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 431.76
ГОР НОСАТ Жените Дише Multisport Кошула
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ГОР НОСАТ Жените Дише Multisport Кошула

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање.Лесни активни Polartec е

DEN 998.40
Puma Men ' s Gfa Гана Кошула Реплика
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Puma Men ' s Gfa Гана Кошула Реплика

100% Полиестер.Увезени.Облека Тим.Фудбал Fanwear.Teamsport Ентузијаст Ентузијаст.Покажете ја вашата бои и поддрш

DEN 550.80
Soffe машка Маица
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Soffe машка Маица

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење 100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машин

DEN 132.48
Puma Men ' s Gfa Гана Кошула Реплика
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Puma Men ' s Gfa Гана Кошула Реплика

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Облека Тим.Фудб

DEN 550.80