• Неодамнешно
Kaytee Kaytee Врховниот Cockatiel Храна

Kaytee Kaytee Врховниот Cockatiel Храна

Buyers rating:
DEN 172.80

Количина на стоки

Природните семиња и житарици.Kaytee е Ветеринар Препорачува Бренд.Без вештачки бои и вкусови.Високо квалитетни состојки.Природно сочувани се идеални за свежина.Kaytee Врховниот Cockatiel храна е здраво, високо-квалитетни мешавина која содржи сите природни протеини, влакна, масла и хранливи материи од цели зрна.Засилени за да се обезбеди рамнотежа се вклопуваат, Врховниот користи природни семе, зрна и пелети да им обезбеди на вашите птица со едноставен, но здрава исхрана.Kaytee Врховниот нуди високо квалитетни состојки милениче птици љубов и исхрана тие го бараат.Kaytee разбира дека споделувањето на вашиот живот со домашно милениче птица не само што не е пријатно, но многу богата.Kaytee покажува нашата љубов од страна на обезбедувањето на вашето домашно милениче птица со најдобра исхрана за долг и здрав живот.Со над 150 години на исхрана искуство, што не е ни чудо зошто Kaytee е во срцето на секоја здрава исхрана рутина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат