• Неодамнешно
Масажа Топка за Грбот, Мускулите Масажа Топка за Myofascial Ослободување, Absorbable Масажа Топка за Активира Точка Терапија (Комбинација)

Масажа Топка за Грбот, Мускулите Масажа Топка за Myofascial Ослободување, Absorbable Масажа Топка за Активира

Buyers rating:
DEN 590.40

Количина на стоки

Премиум материјали : целиот масажа топката е направен од 100% силикон, што е исклучително издржлив и безбедно, обезбедување одличен масажа искуство.Absorbable дизајн : може да се апсорбира на било мазна површина, точно масажа на грбот, рамената и вратот, слободни вашите раце.Лесно да се носат : големината на масажа топката може да се држат во една рака, и тоа може да се стави во торба и врши околу за ублажување на болки во мускулите во секое време, насекаде.Широка примена : совршен масажа топката е погоден за ослободување на болки во мускулите на целото тело, како на пример, рамената, вратот, на горниот дел на грбот, рацете, нозете, стапалата.Сигурен квалитет : Ако за било која причина, не ви се допаѓа вашиот масажа топката целосно, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и ние ќе ви помогнат во секое време.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Силиконски Една Тежина Kegal (Розева)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Силиконски Една Тежина Kegal (Розева)

Сакате да имате поголема, подобро, повеќе ги задоволува climaxes и самостојна и со партнерот?Овој луксузен п

DEN 166.80
Многу Цврста Длабоко Обновување на физикална Терапија Топки за Myofascial Ослободување, Предизвика Точка, Мобилност
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Многу Цврста Длабоко Обновување на физикална Терапија Топки за Myofascial Ослободување, Предизвика Точка, Мобилност

Тие се направени од посебен полиуретан дека има добра потпора карактеристики, па тие ќе останат во мест

DEN 382.80