• Неодамнешно
ТЕЛОТО LYFT Ладно Масажа Roller Ball, Cryotherapy Топка за Длабоко Ткиво Масажа, за Болката, Воспалението, и Напнатоста во Мускулите Roller Ball, Cryo Топката Останува Ладна До 6 Часа, Ер

ТЕЛОТО LYFT Ладно Масажа Roller Ball, Cryotherapy Топка за Длабоко Ткиво Масажа, за Болката, Воспалението, и

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

Олеснување на Болка И болка во Мускулите Насекаде, во секое време - Искуство удобноста на cryotherapy масажа за себе со cryo топката што нуди до 6 часа на смирување ладно болка.Масажа Топката Ролери го Намалува Воспалението Или Оток - мраз масажа ролери може да помогне во намалување на воспаление и оток откако ќе работат надвор, нудат болка, или олеснување на мускулните повреди и болки.Лесен за Употреба - Ова мраз ролери за тело карактеристики 360 ° слободни возен движење и ергономски, жлеб дизајн.Со нашите ладно топката massager тоа е лесно да се стигне до задниот дел од вратот, потпетици, shins, или други болка точки на телото.Мулти-Цел Ладно Ролери - Стегне и смирување на кожата како дел од убавината рутина, користете го ова за мускулите roller ball за повреди или тесна зглобовите, или ги чува како ладна терапија ролери да се намали напнатоста на главоболки и вкочанетост на мускулите.Преносни и Хаос-Бесплатни - Нема потреба за замрзнати чаши кои се топи брзо - само поп ова обновување мраз топката во замрзнувач за неколку часа и да уживате.Земете овој фитнес бол ролери во теретана или уживајте во вашиот дом.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Силиконски Една Тежина Kegal (Розева)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Силиконски Една Тежина Kegal (Розева)

Сакате да имате поголема, подобро, повеќе ги задоволува climaxes и самостојна и со партнерот?Овој луксузен п

DEN 166.80
Многу Цврста Длабоко Обновување на физикална Терапија Топки за Myofascial Ослободување, Предизвика Точка, Мобилност
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Многу Цврста Длабоко Обновување на физикална Терапија Топки за Myofascial Ослободување, Предизвика Точка, Мобилност

Тие се направени од посебен полиуретан дека има добра потпора карактеристики, па тие ќе останат во мест

DEN 382.80