• Неодамнешно
Saj Топката Сина Мини Заострен Длабоко Ткиво Масажа - Патување Големина, Подарок Кутија

Saj Топката Сина Мини Заострен Длабоко Ткиво Масажа - Патување Големина, Подарок Кутија

Buyers rating:
DEN 220.80

Количина на стоки

s AHHHj Топката 96 акупресурата поени подготвени да ја испорача релаксирачка масажа во секое време.Фирма надворешната школка обезбедува длабока ткиво масажа неспоредлив со гумени и rubbery производи.Podiatrist препорачува за plantar fasciitis олеснување.Одлично за олабавување на plantar fascia првото нешто наутро.Користете го за раце и нозе, а wellness подарок да уживаат година. 96 акупресурата поени обезбеди длабоко ткиво масажа дека invigorates и обезбедува инстант олеснување.Podiatrist препорачува за plantar fasciitis.Се користи за да се промовира циркулацијата во рацете, како и нозе. 'Saj Топката лесно може да бидат сместени во една маса, шкафче или торба за употреба во секое време.Компактен и супер лесни, тоа е совршен за патување.Одлична алатка за myofascial ослободување, рефлексологија, предизвика точка и физикална терапија. 'Saj Топката доаѓа подарок заградени со настава книшка вклучени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Многу Цврста Длабоко Обновување на физикална Терапија Топки за Myofascial Ослободување, Предизвика Точка, Мобилност
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Многу Цврста Длабоко Обновување на физикална Терапија Топки за Myofascial Ослободување, Предизвика Точка, Мобилност

Тие се направени од посебен полиуретан дека има добра потпора карактеристики, па тие ќе останат во мест

DEN 382.80
Силиконски Една Тежина Kegal (Розева)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Силиконски Една Тежина Kegal (Розева)

Сакате да имате поголема, подобро, повеќе ги задоволува climaxes и самостојна и со партнерот?Овој луксузен п

DEN 166.80