• Неодамнешно
OPTP Френклин Мазна Топката Set - Прилагодливи Цврстина Масажа Топка (LE9005)

OPTP Френклин Мазна Топката Set - Прилагодливи Цврстина Масажа Топка (LE9005)

Buyers rating:
DEN 976.80

Количина на стоки

OPTP Френклин Мазна Топката во Собата.НЕЖНО, ЕФИКАСНО МАСАЖА : мазната површина на овие масажа топки обезбеди длабока пенетрација во мускулите што оди на изворот на активира точка без отежнувачки меките ткива.ДИЗАЈНИРАН ЗА ФРЕНКЛИН МЕТОД : Создадена специјално за употреба со Френклин Метод на вежби.ПРИЛАГОДЛИВИ ЦВРСТИНА : Дизајниран за удобно масажа дури и најчувствителните корисникот.ИГЛА ПУМПА се ПРОДАВА ОДДЕЛНО : Френклин Топки доаѓаат делумно надуени но игла inflating пумпа се потребни за да го прилагодите цврстина.СПЕЦИФИКАЦИИ : Околу 4" во дијаметар.Сет од две.Латекс - и phthalate-слободни.Optp Френклин Мазна Топката Во Собата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Многу Цврста Длабоко Обновување на физикална Терапија Топки за Myofascial Ослободување, Предизвика Точка, Мобилност
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Многу Цврста Длабоко Обновување на физикална Терапија Топки за Myofascial Ослободување, Предизвика Точка, Мобилност

Тие се направени од посебен полиуретан дека има добра потпора карактеристики, па тие ќе останат во мест

DEN 382.80
Силиконски Една Тежина Kegal (Розева)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Силиконски Една Тежина Kegal (Розева)

Сакате да имате поголема, подобро, повеќе ги задоволува climaxes и самостојна и со партнерот?Овој луксузен п

DEN 166.80