• Неодамнешно
(Нова Верзија) MEPOWER Vibrating Масажа Топката, 4 Брзина и Висок Интензитет на Фитнес Јога Масажа Ролери, Предизвика Точка Топката, Вибрации Roller Ball за Болка & Мускулите Тера?

(Нова Верзија) MEPOWER Vibrating Масажа Топката, 4 Брзина и Висок Интензитет на Фитнес Јога Масажа Ролери, Предизвика

Buyers rating:
DEN 1439.76

Количина на стоки

☑【Длабоко Ткиво Масажа】Meball овозможува за мулти-насочен наназад и е лесно да се копа во тешко да се постигне места, како што се на раме, hamstring, или piriformis.Тоа може да го намали мускулен замор, промовира поголема флексибилност, и ги подобрува перформансите. ☑【4 Вибрации Нивоа 】Збогатете го вашето abdominals, јадро, и во долниот дел на мускули со 4 вибрации пулсирачки режими [1700~2200 RPM Начини за вашата опција].Meball е идеален за подобрување на циркулацијата, и заздравувањето на раната и затегнати мускули. ☑【Висока Густина & Трајни】Изработени од високо-густина, лесна-за-чистење на силиконски дека костец на кожата, зголемена myofascial ослободување.Не е само одлична за пилатес, јога, грбот и стомакот обука итн., но исто така може да се користи и како канцеларија топката чаир за подобрување на вашиот држење на телото & ублажување на болката во грбот. ☑【Батерија & Преносни】Meball е лесен и компактен во 5inch лесно се вклопува во салата торби, ранци, и багаж.Лесно и брзо полнење со USB кабел за податоци (на батеријата трае до 2 часа по полнење), погодно за користење во секое време и секаде за ослободување на грбот, колковите, нозете, рацете, половината и на нозете. ☑【Нашето Ветување】Ние сме докажано & тестирани Meball за највисок квалитет и трајност, ние нудиме 1 година гаранција.Ако имате било какви прашања, ние ќе се обезбеди враќање на парите или замена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Силиконски Една Тежина Kegal (Розева)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Силиконски Една Тежина Kegal (Розева)

Сакате да имате поголема, подобро, повеќе ги задоволува climaxes и самостојна и со партнерот?Овој луксузен п

DEN 166.80
Многу Цврста Длабоко Обновување на физикална Терапија Топки за Myofascial Ослободување, Предизвика Точка, Мобилност
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Многу Цврста Длабоко Обновување на физикална Терапија Топки за Myofascial Ослободување, Предизвика Точка, Мобилност

Тие се направени од посебен полиуретан дека има добра потпора карактеристики, па тие ќе останат во мест

DEN 382.80