• Неодамнешно
Масажа Топката Set - 7-Парче Длабоко Ткиво Авто-Масажа за Полнење за Болки во Мускулите Олеснување и Ослободување Myofascial

Масажа Топката Set - 7-Парче Длабоко Ткиво Авто-Масажа за Полнење за Болки во Мускулите Олеснување и Ослободување

Buyers rating:
DEN 347.76

Количина на стоки

1 СУПЕР PINKY ТОПКА : Идеален за нозе, раце, или тело; особено корисно во ослободување на болките во нозете и помагање со plantar fasciitis. 2 ПОЛОВИНА ТОПКИ : Дизајниран да не се тркалаат подалеку при вршење на авто-масажа; совршен за употреба на нозе и помагање со plantar fasciitis. 2 МИНИ ТОПЧИЊА : Одлична за ослободување на напнатоста, rehydrating сврзното ткиво, и омекнување ожилно ткиво. 1 ФРЕНКЛИН FASCIA MASSAGER ОВАЛНА : Уникатен поени зголемува циркулацијата и се будам сензорни рецептори, промовирајќи релаксација. 1 МАЛА ЗДРАВЈЕ ТОПКА : Совршен за тркалање тесни места во грбот, рамената и вратот и за подмладување болки во рацете и нозете.Пакет сите масажа потреби во еден пакет; да поставувате вклучува пет производи се идеални за отстранување на напнатоста и смирување на мускулите.Овој комплет наместен вклучува голем број на опции за масажа низ целото тело.Ја ублажат напнатоста и смирување болка во мускулите со следново : Еден Супер Pinky Топка : Идеален за нозе, раце, или тело; особено корисно во ослободување на болките во нозете и помагање со plantar fasciitis.Две Половина Топки : Дизајниран да не се тркалаат подалеку при вршење на авто-масажа; совршен за употреба на нозе и помагање со plantar fasciitis.Две Мини Топчиња : Одлична за ослободување на напнатоста, rehydrating сврзното ткиво, и омекнување ожилно ткиво.Еден Френклин Fascia Massager Овална : Уникатен поени зголемува циркулацијата и се будам сензорни рецептори, промовирајќи релаксација.Еден Мал Здравје Топка : Совршен за тркалање тесни места во грбот, рамената и вратот и за подмладување болки во рацете и нозете.Вклучува погодно мрежа за носење за патување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Силиконски Една Тежина Kegal (Розева)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Силиконски Една Тежина Kegal (Розева)

Сакате да имате поголема, подобро, повеќе ги задоволува climaxes и самостојна и со партнерот?Овој луксузен п

DEN 166.80