• Неодамнешно
Масажа Ролери, Болка Назад Рачна Масажа Топка 4 Бои Рака Massagers, за Болки во Мускулите(виолетова)

Масажа Ролери, Болка Назад Рачна Масажа Топка 4 Бои Рака Massagers, за Болки во Мускулите(виолетова)

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Направен од висок квалитет смола материјал, кој е издржлив, пренослив и практичен.Ефикасно ги ублажува и ги елиминира болки во мускулите, олеснува болката поени.Лесен за користење, може да се користи во дом, канцеларија или било кој тип на тротоарите, безбеден и удобен.Промовира циркулацијата на крвта, се отстрани заморот на вашето тело.Одлично за нозете, грбот, вратот, хип итн.Карактеристики : Ефикасно ја олеснува и ја елиминира болки во мускулите, олеснува болката поени.Направен од висок квалитет смола материјал, кој е издржлив, пренослив и практичен.Промовира циркулацијата на крвта, се отстрани заморот на вашето тело.Лесен за користење, може да се користи во дом, канцеларија или било кој тип на тротоарите, безбеден и удобен.Одлично за нозете, грбот, вратот, хип итн.Спецификација : Предмет Тип : Масажа Ball Material : Resin Optional Бои : Виолетова, Розова, Зелена, Blue Weight : 147g / 5.2 oz Package листа : 1 x Масажа Топката.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Силиконски Една Тежина Kegal (Розева)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Силиконски Една Тежина Kegal (Розева)

Сакате да имате поголема, подобро, повеќе ги задоволува climaxes и самостојна и со партнерот?Овој луксузен п

DEN 166.80