• Неодамнешно
8-32 x 1/2 Дупчиња Решетка Глава на Машина Завртки Нерѓосувачки Челик 18-8 Количина 500

8-32 x 1/2 Дупчиња Решетка Глава на Машина Завртки Нерѓосувачки Челик 18-8 Количина 500

Buyers rating:
DEN 811.20

Количина на стоки

Глава Висина : 0.102".Навој Дијаметар : 0.164".Теми По Инч (TPI) : 32. Груб или парична Казна Тема : ГРУБ.Тема Покриеност : Целосна Тема, Тема Должина : 0.5".Глава Стил : Решетка Вози Стил : Дупчиња Тема Големина : 8-32 Должина : 1/2" Количина во Пакет : 500.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

18-8 Нерѓосувачки Челик Машина Завртка, Обична Заврши, Vented, Хексадецимален Главата, Надворешната Хексадецимален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

18-8 Нерѓосувачки Челик Машина Завртка, Обична Заврши, Vented, Хексадецимален Главата, Надворешната Хексадецимален

188 нерѓосувачки челик обезбедува добра отпорност на корозија и сила.Хексадецимален главата има шест ра�

DEN 140.64