• Неодамнешно
(2500pcs) #12-24 X 1/2 Безбедност Машина Завртки со Рамна Undercut Главата Torx Pin Нерѓосувачки Челик Бродови СЛОБОДНИ во САД од страна на Aspen сврзувачки елементи, AFTPR-91660-D5

(2500pcs) 12-24 X 1/2 Безбедност Машина Завртки со Рамна Undercut Главата Torx Pin Нерѓосувачки Челик Бродови

Buyers rating:
DEN 21044.16

Количина на стоки

#12-24 X 1/2. Машина Завртки.Станот Countersunk Undercut Главата. 6-Лобус Pin Вози Torx Бренд. 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (18-8).Подесувате Отпорни/Security Fastener Машина Завртки #12-24 X 1/2" Одморите=Ts20 Countersunk Flat Undercut Главата Torx Pin Вози Torx Бренд на 304 Нерѓосувачки Челик (18-8) произведено во САД.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат