• Неодамнешно
2-56 x 3/16 Решетка Глава на Машина Завртки Нерѓосувачки Челик 18-8 Количина 2500

2-56 x 3/16 Решетка Глава на Машина Завртки Нерѓосувачки Челик 18-8 Количина 2500

Buyers rating:
DEN 681.60

Количина на стоки

Глава Висина : 0.053".Навој Дијаметар : 0.086".Теми По Инч (TPI) : 56. Груб или парична Казна Тема : ГРУБ.Тема Покриеност : Целосна Тема, Тема Должина : 0.1875"".Глава Стил : Решетка Диск Големина : #1 Нишка Големина : 2-56 Должина : 3/16" Количина во Пакет : 2500.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат