• Неодамнешно
6-32 x 1/2 Машина Завртки/Филипс/Хексадецимален за Миење Глава/Челик/Цинк (Картон: 10,000 компјутери)

6-32 x 1/2 Машина Завртки/Филипс/Хексадецимален за Миење Глава/Челик/Цинк (Картон: 10,000 компјутери)

Buyers rating:
DEN 20159.76

Количина на стоки

Хексадецимален За Миење Филипс.Машина Завртка.Произведен да SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цинк Позлатен.Права месо тело fastener со надворешни теми се дизајнирани да се помине низ една дупка или орев да се формира парење навој на завртка.Машина завртки форма на прицврстување решение супериорен во сила да распоредени тема завртки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат