• Неодамнешно
1/4-20 x 2-1/2 Решетка Глава на Машина Завртки Нерѓосувачки Челик 18-8 Количина 250

1/4-20 x 2-1/2 Решетка Глава на Машина Завртки Нерѓосувачки Челик 18-8 Количина 250

Buyers rating:
DEN 1761.60

Количина на стоки

Глава Висина : 0.150".Навој Дијаметар : 0.250".Теми По Инч (TPI) : 20. Груб или парична Казна Тема : ГРУБ.Тема Покриеност : Целосна Тема, Тема Должина : 2.5"".Глава Стил : Решетка Диск Големина : #3 Тема Големина : 1/4-20 Должина : 2-1/2" Количина во Пакет : 250.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат