• Неодамнешно
(2500pcs) M6-1.0 X 20mm Метрички Безбедност Машина Завртки Пан Главата Drilled Spanner Нерѓосувачки Челик Бродови СЛОБОДНИ во САД од страна на Aspen сврзувачки елементи, AFTPR-202050-D5

(2500pcs) M6-1.0 X 20mm Метрички Безбедност Машина Завртки Пан Главата Drilled Spanner Нерѓосувачки Челик Бродови

Buyers rating:
DEN 607.20

Количина на стоки

M6-1.0 X 20mm Метрички.Машина Завртки.Пан Главата.Drilled Spanner Диск. 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (18-8).Подесувате Отпорни/Security Fastener Машина Завртки M6-1.0 X 20mm Одморите=#14 Пан Главата Drilled Spanner се Вози на 304 Нерѓосувачки Челик (18-8) произведено во САД.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат