• Неодамнешно
10-24 x 5/8 SEMS Завртки/Надворешни Заб за Миење/Unslotted/Хексадецимален Глава/Челик/Цинк (Картон: 4,000 компјутери)

10-24 x 5/8 SEMS Завртки/Надворешни Заб за Миење/Unslotted/Хексадецимален Глава/Челик/Цинк (Картон: 4,000 компјутери)

Buyers rating:
DEN 20111.76

Количина на стоки

Unslotted Хексадецимален Надворешни.SEMS / Машина Завртки.Произведен да ASME B18.13a и SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цинк Позлатен & Печени по Позлата.SEMS Завртки, 10-24 x 5/8" SEMS Завртки / Надворешни Заб за Миење / Unslotted / Хексадецимален Глава / Челик / Цинк.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат