• Неодамнешно
10-24 x 5/8 SEMS Завртки/Надворешни Заб за Миење/Unslotted/Хексадецимален Глава/Челик/Цинк (Картон: 4,000 компјутери)

10-24 x 5/8 SEMS Завртки/Надворешни Заб за Миење/Unslotted/Хексадецимален Глава/Челик/Цинк (Картон: 4,000 компјутери)

Buyers rating:
DEN 20111.76

Количина на стоки

Unslotted Хексадецимален Надворешни.SEMS / Машина Завртки.Произведен да ASME B18.13a и SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цинк Позлатен & Печени по Позлата.SEMS Завртки, 10-24 x 5/8" SEMS Завртки / Надворешни Заб за Миење / Unslotted / Хексадецимален Глава / Челик / Цинк.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Челичната Машина Завртка, Цинк Позлатен Заврши, Обврзувачки Главата, Дупчиња Диск, 1 Должина, 6-32 Теми (Пакување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Челичната Машина Завртка, Цинк Позлатен Заврши, Обврзувачки Главата, Дупчиња Диск, 1 Должина, 6-32 Теми (Пакување

Челик често се користи во апликации каде сила е примарен.Цинк позлата отпорен на корозија и има рефлект�

DEN 112.80
18-8 Нерѓосувачки Челик Машина Завртка, Обична Заврши, Vented, Хексадецимален Главата, Надворешната Хексадецимален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

18-8 Нерѓосувачки Челик Машина Завртка, Обична Заврши, Vented, Хексадецимален Главата, Надворешната Хексадецимален

188 нерѓосувачки челик обезбедува добра отпорност на корозија и сила.Хексадецимален главата има шест ра�

DEN 140.64