• Неодамнешно
18-8 Нерѓосувачки Челик Spanner Змиско Око Подесувате Доказ Пан Глава на Машина Завртки 1/4-20 x 3/4 Количина 1000

18-8 Нерѓосувачки Челик Spanner Змиско Око Подесувате Доказ Пан Глава на Машина Завртки 1/4-20 x 3/4 Количина

Buyers rating:
DEN 20180.16

Количина на стоки

18-8 Нерѓосувачки Челик Spanner Змиско Око Подесувате Доказ Пан Глава На Машина Завртки 1/4"-20. Spanner (Змиско око) се вози стил, кој е невообичаено и може да додадете безбедност на инсталацијата. 18-8 нерѓосувачки челик spanner пан глава на машина завртки се отпорни на корозија и ' рѓа отпорни. 18-8 нерѓосувачки челик е најдобар се користи во слатководни средини или во области каде контакт со вода е честа.Најчесто се наоѓаат во : Јавниот тоалет dividers, gutters, табличка загради.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Челичната Машина Завртка, Цинк Позлатен Заврши, Обврзувачки Главата, Дупчиња Диск, 1 Должина, 6-32 Теми (Пакување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Челичната Машина Завртка, Цинк Позлатен Заврши, Обврзувачки Главата, Дупчиња Диск, 1 Должина, 6-32 Теми (Пакување

Челик често се користи во апликации каде сила е примарен.Цинк позлата отпорен на корозија и има рефлект�

DEN 112.80