• Неодамнешно
1/4-20X5/16 Дупчиња Рамен Undercut Машина Завртка Целосно Навој Цинк (Пакет Количина 7,000) П.Н.Е.-1405MSU од Korpek

1/4-20X5/16 Дупчиња Рамен Undercut Машина Завртка Целосно Навој Цинк (Пакет Количина 7,000) П.Н.Е.-1405MSU од

Buyers rating:
DEN 21039.36

Количина на стоки

Спецификации овозможи tolerances во димензии и форма, која може да варира од многу многу.НЕРЃОСУВАЧКИ : 18-8 Нерѓосувачки челик машина завртки се користи во апликации кои бараат општите атмосферски отпорност на корозија, во преработка на храна машини и опрема за ладење.ЧЕЛИК : Челик Цинк е најчестиот и најпопуларна сорта на челичната машина завртки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат