• Неодамнешно
Дувачкиот Дупчиња Круг Глава на Машина Завртки 5/16-18 x 3-1/2 Количина 250

Дувачкиот Дупчиња Круг Глава на Машина Завртки 5/16-18 x 3-1/2 Количина 250

Buyers rating:
DEN 20110.80

Количина на стоки

Дувачкиот Дупчиња Круг Глава На Машина Завртки 5/16"-18. Дупчиња вози стил дизајнирани да бидат водени од рамна глава или дупчиња шрафцигер или малку.Дувачкиот е исклучително отпорен на корозија, но многу мек материјал.Дувачкиот завртки однесување на електрична енергија и топлина.Најчесто се користи за : цевки, времето соголување, трим, радијатори, музички инструменти, огнено оружје.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

18-8 Нерѓосувачки Челик Машина Завртка, Обична Заврши, Vented, Хексадецимален Главата, Надворешната Хексадецимален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

18-8 Нерѓосувачки Челик Машина Завртка, Обична Заврши, Vented, Хексадецимален Главата, Надворешната Хексадецимален

188 нерѓосувачки челик обезбедува добра отпорност на корозија и сила.Хексадецимален главата има шест ра�

DEN 140.64