• Неодамнешно
8-32 x 3/8 Машина Завртки/Шест-Лобус/Рамен 100 Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 5,000 парчиња)

8-32 x 3/8 Машина Завртки/Шест-Лобус/Рамен 100 Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 5,000 парчиња)

Buyers rating:
DEN 20039.76

Количина на стоки

Станот 100° Шест Лобус.Машина Завртка.Целосно Навој. 18-8 Нерѓосувачки Челик.Челик Цинк Позлатен.Права месо тело fastener со надворешни теми се дизајнирани да се помине низ една дупка или орев да се формира парење навој на завртка.Машина завртки форма на прицврстување решение супериорен во сила да распоредени тема завртки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат