• Неодамнешно
MS35191-270/10-32 x 3/8 Мили-Spec Машина Завртки/Филипс/Рамно/Челик/Cad Жолта (Картон: 5,000 парчиња)

MS35191-270/10-32 x 3/8 Мили-Spec Машина Завртки/Филипс/Рамно/Челик/Cad Жолта (Картон: 5,000 парчиња)

Buyers rating:
DEN 20063.76

Количина на стоки

Станот 82° Филипс.Машина Завртка.Парична Казна Тема.Тестиран и Сертифициран за Воени Стандарди.Челик / Кадмиум Позлатен.Мили-Spec Машина Завртки, MS35191-270 / 10-32 x 3/8" Мили-Spec Машина Завртки / Филипс / Рамно / Челик / Cad Жолта.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат