• Неодамнешно
Обновливи Eyelash Четка И Веѓа Четка, Маскара Прачки, Козметички Шминка Четка Со Алатки Случај, Погоден За Веѓи И Трепки

Обновливи Eyelash Четка И Веѓа Четка, Маскара Прачки, Козметички Шминка Четка Со Алатки Случај, Погоден За Веѓи

Buyers rating:
DEN 35.76

Количина на стоки

Материјал : окото лак четка и eyelash четка се изработени од АБС пластична рачка и силиконски влакна на косата, еластичен четка глава може да биде малку свиткана во зависност од вашите потреби.Функција : eyelash четки може да се примени за да се натопи органски рицинус или маскара на трепките, тие може да се користи за трепки, око шминка растворувачи.Веѓа четка може да се држиме веѓа боја или make-up remover на веѓите.Овие две четки, исто така може да се користи за да се чешел трепки или веѓите.ПРЕНОСНИ И ОБНОВЛИВИ : Тие доаѓаат со пригоден торбичката дека има и обновливи брисеви да ги однесе насекаде.Тоа е многу погодна за отворен патување.Можете да повторна употреба по перење, се многу корисни за нашето заштита на животната средина.Чистење инструкции : овие четки се супер лесно да се чисти и повторна употреба, само со малку вода и брис од сапун.Производот Гаранција : Ние сме посветени на креирање на квалитетни производи и услуги за вас.Ако имате било какви прашања во врска со производот, можете да не контактирате преку е-маил во секое време.Спецификација : ✨Производ материјал : ABS, силикони. ✨Боја : Темно Сива,Сина,Розова ✨Производ големина : 72mm (како што е прикажано на сликата) ✨Пакет Големина : 97 x 30 x 15mm ✨Бруто тежина : 23g ✨Кутија содржина : 1 x Eyelash Четка, 1 x Веѓа Четка.

Карактеристики на стоката

✨Product material:
ABS, silicone.
✨Color:
Dark Gray,Blue,Pink
✨Product size:
72mm (as shown in the picture)
✨Package Size:
97 x 30 x 15mm
✨Gross weight:
23g
✨Box contents:
1 x Eyelash Brush, 1 x Eyebrow Brush

Купувачи како што сакаат