• Неодамнешно
50 Компјутери - Наливно Пакет за Еднократна употреба Маскара Прачки во Поединечни Цевки - Веѓа Четки - Eyelash Прачки - Шминка Applicators - Обновливи Spoolies

50 Компјутери - Наливно Пакет за Еднократна употреба Маскара Прачки во Поединечни Цевки - Веѓа Четки - Eyelash

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

★ ШТО ДА ОЧЕКУВАТЕ → 50 Расположливиот Розова Eyelash Прачки секој поединечно спакуван во јасно санитарни цевка.Сите 50 се комплет во resealable јасно торба за практично складирање. ★ СОВРШЕНА АЛАТКА → Професионални eyelash продолжување четка и веѓата spoolie за Техничари, Шминка Уметници, и во домашна употреба!Овие око lash четки се одлични за веѓите, eyelash екстензии, пред и по маскара апликација, и производ апликација.Мека eyelash четка, тешко spoolie рачка, малку флексибилни за вашите потреби, Трајни маскара четка може да се чистат постојано.Оваа расположливиот lash апликатори е пренослив, лесен, лесен за употреба и удобен за носење и чување. ★ ПОДАРОЦИ ЗА КЛИЕНТИ → Многу импресивен подарок за клиентите да добијат, и одлична за вашиот бизнис!Eyelash четка цевка им овозможува на клиентите да се стави директно во својата чанта без да се грижиш за тоа добивање валкани!Оваа spoolie цевка е неопходност за да ги додадете на вашата веѓа и eyelash бизнис понуда. ★ ЗАШТИТНА ОБВИВКА → Долгорочните јасно цевки кои ги задржи вашите spoolies lint бесплатно!Заштита од влага, нечистотија, и многу повеќе!На spoolie четка може да биде лесно да се отстрани и го стави назад во вашиот lash четка цевка со леснотија.Искуство д-Р РОЗОВА - Апсолутно Најдобар, Највисок Квалитет Козметик Алатки Достапни на Пазарот Денес.Д-р.ПИНК eyelash прачки се најважната алатка за природни трепките, додатоци, веѓите, и производ апликација.Не само што тие даваат совршен употреба, но тие можат да патуваат со вас било каде.Нашите јасно цевка пакување додава дека дополнителните малку грижа што значи, без прашина, без косите, lint бесплатно!Вие Никогаш не ќе го Заборави Чувство на Остварување на Вашите Клиенти Среќни, или Добивање Обиде на вашиот совршено одделува удари со камшик, и Брусен Веѓите.Најдобрите Работи во Животот Се Бесплатни.Има Најдобри Убавина Алатки наоколу за да одам на Работа, Право за Прв Пат, може да се ослободи за Дури и Повеќе.Тоа е Непроценливо, и Можно - Но Само ако Имате право сет на Spoolies ;) Ние Се Фрустрирани Со Лош Квалитет Убавина Алатки Видовме Таму, Па Ние Поставени за да се Создаде Најдобрите на Пазарот - и Ние Успеа!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат