• Неодамнешно
XVbond 100PCS Кристал Маскара Четки,за Еднократна употреба Eyelash Маскара Четки Прачки Апликатори Веѓа Четка Шминка Четка Колекции (Сино-Розова)

XVbond 100PCS Кристал Маскара Четки,за Еднократна употреба Eyelash Маскара Четки Прачки Апликатори Веѓа Четка

Buyers rating:
DEN 119.76

Количина на стоки

МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет Кристално справи и меки влакна влакната,четка главата е еластична може да се наведнуваат малку зависност од вашата потреба.Лесен за создавање на шармантна и убави трепки.ГОЛЕМИНА : Четка должина : 2.5 cm(1inch), Вкупната должина : 10cm(4inch),маскара четки прачки се лесни и мал, лесен за употреба и удобен за носење и чување.ДИЗАЈН : Eyelash стапче четка главата е спирала, која овозможува поголема контрола и голема дистрибуција на маскара - не clumping.маскара прачки се користи за eyelash проширување и да се тркалаат eyelash,може да се користи дополнително, како чешли за веѓите и трепките.АПЛИКАЦИИ : вие не може да се носат во различни прилики,како што on-the-go и секојдневна употреба, како што се бизнис патувања, празници, свадба, секојдневна употреба и перформанси.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ако не сте 100% задоволни со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници.Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение за вас со во рок од 24 часа.ДА се НАПРАВИ ВИЕ НЕ МОЖЕ да ГО ОДБИЕ ПРИЧИНА-ЕЛАСТИЧНА : за еднократна употреба око lash прачки главата е еластична и може да се наведнуваат малку согласно вашите потребни.Лесен за употреба и удобен за носење, совршен за да донесе заедно за патувања, да се користи на свадби, proms или изведби. -ГОЛЕМА ОДВОЈУВАЊЕ : Green Life eyelash четки се неопходност, а голем за одделување на трепките и де-clumping маскара пред или по маскара апликација, добро да се on-the-go и дојде во рака секојдневно. -Висок Квалитет, ДОБРО НАПРАВЕНИ : Green Life око lash applicators се одличен квалитет и цврста врска помеѓу четка и да се справи, дршката е солидна и се перат за muti-користи, тоа е не-кавга, стрес-слободен начин на користење на lash прачки.КАРАКТЕРИСТИКИ : 1.Бренд : XVBond2.Материјал : Висок квалитет, наежвам+полипропилен се справи . 3.Големина : Четка должина : 2.5 cm(1inch), Вкупната должина : 10cm(4inch). 4.Боја : Сина-Розова Пакет вклучуваат : 100*Кристално Eyelash Четки ПО УСЛУГА : -По приемот на нашите производи, ако не сте 100% задоволни со квалитетот или се занимава, ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.не-прашања, побара парите назад гаранција и екслузивно услуги на клиентите.-Нашето верување е дека интерес на нашите клиенти на прво место.Па, ние ќе направиме сè што можеме за да се заштити вашиот интерес.-Ви благодариме за посетата на нашата продавница, добредојдовте да ја посетите следниот пат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат