• Неодамнешно
COSHINE 100pcs за Еднократна употреба Силикони Трепките Шминка Четки, 5 Стилови Маскара Прачки Апликатори Spoolers

COSHINE 100pcs за Еднократна употреба Силикони Трепките Шминка Четки, 5 Стилови Маскара Прачки Апликатори Spoolers

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

❤Земјата-пријателски Материјал : пластична рачка, силикони главата. 100pcs/set, доаѓа со 5styles на различен облик и боја, може да ги исполни сите ваши eyelash и маскара барање. ❤Совршен Апликација : нема грутки, дури и покриеност, ќе се трепките, и многу полесно да се применуваат. ❤Специјални Справи со Дизајн : дршката може да се помеша, што го прави ние може да се прилагоди на справи со должина. ❤Обновливи и Перат : Силиконски материјал го прави четки може да биде еднократно после миење ако ви се допаѓа.Но, ве молам да фрлаат по користење 2 месеци. ❤Мулти Користење : Доаѓаат со 5 различни стилови во еден сет, ќе ги исполни сите ваши трепките барања.Материјал : Пластична рачка, силикони главата.нема грутки, дури и покриеност, ќе се трепките, и многу полесно да се применуваат.Силиконски материјал го прави четки може да биде еднократно после миење ако ви се допаѓа.Но, ве молам да фрлаат по користење 2 месеци.Дршката може да се помеша, што го прави ние може да се прилагоди на справи со должина.Големина : вкупна должина од 10cm, раководител должина 2.8 см, се справи со вкупна должина 7.2 см, може да се прилагоди во 5cm.Доаѓаат со 5 различни стилови во еден сет, ќе ги исполни сите ваши трепките барања.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат