• Неодамнешно
100PCS за Еднократна употреба Силикони Eyelash Маскара Четки Прачки Апликатори Шминка Колекции (Мулти-обоени)

100PCS за Еднократна употреба Силикони Eyelash Маскара Четки Прачки Апликатори Шминка Колекции (Мулти-обоени)

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Одлично за одделување на трепки пред и/или по маскара апликација.Четка глава може да се bended малку според вашите потреби.Многу корисна и лесна за користење.Нема повеќе clumping !.Овие lash четки се неопходност, совршен за професионалци салон за убавина или дома лична употреба.Пакетот вклучува : 100 КОМПЈУТЕРИ Црна Маскара Прачки.Одлично за одделување на трепки пред и/или по маскара апликација.Четка глава може да се bended малку според вашите потреби.Многу корисна и лесна за користење.Нема повеќе clumping !.Овие lash четки се неопходност, совршен за професионалци салон за убавина или дома лична употреба.Пакетот вклучува : 100 КОМПЈУТЕРИ Црна и Розова Маскара Прачки.Одлично за одделување на трепки пред и/или по маскара апликација.Четка глава може да се bended малку според вашите потреби.Многу корисна и лесна за користење.Нема повеќе clumping !Овие lash четки се неопходност, совршен за професионалци салон за убавина или дома лична употреба.Пакетот вклучува : 100 КОМПЈУТЕРИ Црна и Розова Маскара Прачки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат