• Неодамнешно
Shanyuna 1 BUC за Еднократна употреба Eyelash Четка Маскара Прачки за Eyelash Екстензии Трепките Жените Шминка Алатки

Shanyuna 1 BUC за Еднократна употреба Eyelash Четка Маскара Прачки за Eyelash Екстензии Трепките Жените Шминка

Buyers rating:
DEN 54.96

Количина на стоки

✔✔ Шминка алатка за полнење : Количина : 1. ✔✔Здрав и флексибилни : за Еднократна употреба маскара четки се направени од високо-квалитетни материјали да се направи искуство повеќе совршен. ②The строги процесот на производство на маскара прачки прави вештачка коса цврсто фиксирани на четка главата. ✔✔Лесна : мала тежина, мала големина, тоа нема да се чувствувате тешки кога се врши, се многу погодни за професионални козметички салони или за лична употреба во домот. ✔✔Мулти-функција : Нашата eyelash четка може да влијае на вашите трепки и веѓи.Спиралата четка главата дизајн го прави eyelash чешла полесно да се тркалаат.Тоа може да се користи за трепките, веѓите и коренот на косата. ✔✔ Примена : : lash четка може да се одвојат трепки пред и после примена на маскара, со цел да се обезбеди одличен корен лифтинг ефект за вашиот кратка коса стил, и непречено да четка на веѓите.Карактеристики : ✔Здрав и флексибилни : за Еднократна употреба маскара четки се направени од високо-квалитетни материјали да се направи искуство повеќе совршен. ②The строги процесот на производство на маскара прачки прави вештачка коса цврсто фиксирани на четка главата. ✔Лесна : мала тежина, мала големина, нема да се чувствувате тешки кога носење, многу погодна за професионални козметички салони или за лична употреба во домот. ✔Мултифункционален : Нашата eyelash четка може да влијае на вашите трепки и веѓи.Спиралата четка главата дизајн го прави eyelash чешла полесно да се тркалаат.Тоа може да се користи за трепките, веѓите и коренот на косата.Примена : за Еднократна употреба маскара стапчиња можат да се одвојат трепки пред и после примена на маскара, обезбедувајќи одлична корен лифт за вашиот кратка коса стил и мазна Четка подот на веѓите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат