• Неодамнешно
180PCS DIY Lash Стапче Цевки Поставени Вклучува 60 Розова Расположливиот Маскара Стапче Eyelash Четки 50 Обновливи Празни Цевки 60 Кристал Акрилик Дијаманти и 10 Резервни Капи з

180PCS DIY Lash Стапче Цевки Поставени Вклучува 60 Розова Расположливиот Маскара Стапче Eyelash Четки 50 Обновливи

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

1. ЌЕ ТРЕБА ДА СЕ СОБЕРАТ ОВИЕ И ЛЕПАК КАМЕЊА НА ВРВОТ!Лепак е потребно, треба да го користите Топла Лепак Пиштол со Топла Лепак Стапови за да додадете дијаманти на капи на lash стапче цевки.Ние треба чекор по чекор инструкции за слики ве молам проверете го тоа пред да го стави на ред. 2. Пакет се вклучени : 60 расположливиот маскара стапче eyelash четки, 50 обновливи празни пластични цевки, 60 кристал акрилик дијаманти и 10 резервни цевка капи со дупка.Како дополнителна придобивка, тоа, всушност, доаѓа пред насобраните И да имаат неколку екстра производ, кој го помага ако се плеткаш случајно кога лепење.На прачки се, исто така, се отстранува, така што можете да го користите било која слична големина spoolies на вашиот избор, како додека тие се слични по големина. 3. Квалитет на материјалот : овие lash стапче цевки се изработени од пластика акрил, eyelash стапче усвојува ABS пластика, лесен и не е лесно да ' рѓа или пауза, безбедно да се користи, додека дијамант гем е направена од акрилик, со што lash стапче повеќе сјајна; На eyelash четки се направени на влакна, која е мазна, мека и кожа-пријателски. 4. Лесно да се носат : секој lash стапче мерки за прибл. 11 см во должина и 1.2 см во дијаметар, доволно мала дека може да се стави во козметички торба или џеб без да се води до многу простор, и можете да го носат тоа каде и да одите. 5. Широка примена : овие lash прачки и lash шампон четки се неопходни шминка алатки за професионални или лични употреба, прекрасен aftercare објект да им се даде на вашите клиенти по lash услуги. 180 Парчиња Lash Стапче Цевки Поставени Вклучува 60 Расположливиот Маскара Стапче Eyelash Четки Веѓа Апликатори 50 Обновливи Празни Цевки 60 Кристал Акрилик Дијаманти и 10 Резервни Капи за DIY Жени, Девојки Шминка Tools Ќе мора да лепак овие дијамант кристали на вашите капи.Не е толку тешко.Ние треба чекор по чекор инструкции на оваа реклама.Плус, како дополнителна придобивка, тоа, всушност, доаѓа пре-состави.JOYYU Lash Стапче Цевки Поставени вклучува неколку екстра производ, кој го помага ако се плеткаш случајно кога лепење.На прачки се, исто така, се отстранува, така што можете да го користите било која слична големина spoolies на вашиот избор, како додека тие се слични по големина.Карактеристики : Овие lash прачки задржи четки хигиенски и чистење на сите времиња.Главата на четката може да биде свиткана на секој агол, правејќи го полесно за вас да чешел вашите трепки или веѓите.Четка во цевка може да бидат заменети така што можете да го замените со нова четка во секое време, идеален за долго време се користи.Спецификација : Материјал : Lash стапче : пластични и смола Боја : како на фотографии е прикажано Големина : како слики покаже Кол : 180 парчиња во вкупниот Пакет содржина : 50 x Маскара цевка со стапче 10 x Расположливиот Маскара Прачки 10 x цевка капи со дупка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат