• Неодамнешно
Sckin Detoxifying Минерална Глина Маска; За Oxygenating, Прочистувачките, Kaolin Глина врз Основа на Лицето Маска за Отстранување на Нечистотија, Масло и Мрснотии 2.03 мл | 60 ml

Sckin Detoxifying Минерална Глина Маска; За Oxygenating, Прочистувачките, Kaolin Глина врз Основа на Лицето

Buyers rating:
DEN 768.00

Количина на стоки

ШТО Е ТОА?Прочистувачки, kaolin глина врз основа oxygenating маска што помага detoxify на површината на кожата, додека апсорбирање на нафта и отстранување на нечистотии.Може да биде комбиниран со една или повеќе Серум Бустери за одредена загриженост или третман. 60 ml 2.03 оз Прочисти, Oxygenate, Detoxify!ПРОИЗВЕДЕНО ВО ИТАЛИЈА.КОЈ Е ЗА?Sckin Detoxifying Минерална Глина Маска ефикасно exfoliates, омекнува и полирање на кожата.Промовира влага задржување.Маската може да се користи за сопствени потреби или прилагодени со еден или повеќе состојба на кожата фокусирани Sckin Серум Бустери.За сите типови на кожа.НАПРАВЕНИ СО ВИСОК КВАЛИТЕТ, ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ : Производ ефикасноста и на клучните елементи на задоволство произлегува првенствено од растителни екстракти, растенија и сечење на работ состојка технологија.Производите се противалергиски и тие не содржат parabens, silicones, минерални масла, сулфати или животинско деривати.НЕМА НАПУКНУВАЊЕ : Оди на мазни и останува мазна, како што промовира влага задржување.Богата омекнување остави чувство на кожата мека и еластична! . 30 ДЕН ПАРИТЕ НАЗАД ГАРАНЦИЈА : Ако не ви се допаѓа, ние ќе ви даде наплата..Без прашања праша.. но, ние знаеме што ќе го сакам!.Формулиран / развиени користење години на потрошувачите базирани на повратни информации на податоци конкурентна бренд, производ, употреба, примена и состојка на ефективноста.Едноставно, секојдневна употреба режим на 3 - 4 производи.Употреба на нивните сопствени, комбинирани или во комбинација со другите производи/брендови за додаде поттик.Тестирани за суровините и готовиот производ безбедно користење од страна на реномирана, независна Европска врз основа на Безбедност на Оценувач.Произведени под : "управување со Квалитет, системи" UNI EN ISO 9001 : 2015 "Добрата Производна Пракса" UNI EN ISO 227. ШТО Е ТОА?Прочистувачки, kaolin глина врз основа oxygenating маска што помага detoxify на површината на кожата, додека апсорбирање на нафта и отстранување на нечистотии.Може да биде комбиниран со една или повеќе Серум Бустери за одредена загриженост или третман. 60 ml 2.03 оз Прочисти, Oxygenate, Detoxify!КОЈ Е ЗА?Sckin Detoxifying Минерална Глина Маска ефикасно exfoliates, омекнува и полирање на кожата.Промовира влага задржување.Маската може да се користи за сопствени потреби или прилагодени со еден или повеќе состојба на кожата фокусирани Sckin Серум Бустери.За сите типови на кожа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Anemone Светилки (CDN) (De Caen Црно Око)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Anemone Светилки (CDN) (De Caen Црно Око)

10 смета торба.Нема друг цвет може да одговара со овој anemone е посебна убавина.Два слоја на satiny бели ливчињ

DEN 1200.00
Лицето Маска Машина, Допир за Контрола на Лицето Маска DIY Машина со 32 Компјутери Колаген, Автоматски Интелигентни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лицето Маска Машина, Допир за Контрола на Лицето Маска DIY Машина со 32 Компјутери Колаген, Автоматски Интелигентни

✔️Природни и Позелен Лицето Маска : Ова лицето маска производител машина може да се направи на лицето м

DEN 1751.76
JFF Лицето за Нега на Тело и Убавина Маска Уред за Подмладување на Кожата Навремено Пигмент Смена Акни Терапија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JFF Лицето за Нега на Тело и Убавина Маска Уред за Подмладување на Кожата Навремено Пигмент Смена Акни Терапија

⭐ Кожата чистење, клеточната активација, често се применуваат во третман на акни ⭐ Лекување на кожата г

DEN 18407.76