• Неодамнешно
Усна маска,Мед Усна Маска,Прополис Навлажнувачки Мед Усни Маска Lip Balm Негување на Анти Нега на Усните, Врати, Хидрат & Дебели Сува, Подсечен Усни за жени (1pcs, Стил 1)

Усна маска,Мед Усна Маска,Прополис Навлажнувачки Мед Усни Маска Lip Balm Негување на Анти Нега на Усните, Врати,

Buyers rating:
DEN 142.32

Количина на стоки

【Ефикасноста】- Нашата усна маска има 4 главни функции : 1. Ефикасно чистење на Стареење на кожата, се применуваат пред да одите на спиење, и кога ќе станам наутро, тоа ќе падне лесно со dab на Стареење на кожата. 2. Тоа може да се користи и дење и ноќе, во текот на денот да се грижи за усни, и во текот на ноќта за поправка на оштетена и сува уста. 3. Често се користи за да може ефективно да се намали усна линии. 4.Пред примена на кармин, ќе се применуваат база за да се направи вашиот кармин неспокојот. 【Главните Состојки】- природни суштината екстракт формула moisturizes и ги штити lips.Net содржина : 10ml. 【Текстура】- мазна текстура е во комбинација со атрактивни мед арома да ја гали усните delicately, со слатка и подмачкување на прекрасен уживање на усните. 【Дизајн】- Нежни и мали мед тенџере дизајн, за да се исполнат вашата фантазија девојка расположението.Убаво е да се даде како мал подарок за некој близок до вас.Пакетот е опремен со мали род на ' рбетот, што може да beinserted во усна маска по употребата за да се олесни следниот пат кога го користите. 【Начин на употреба】- Тоа може да се користи во текот на денот или во текот на ноќта.Една ноќ грижа е еквивалентно на околу 10 дневна нега.Особено ако ви се допаѓа да носат кармин во текот на денот, им даде на вашите усни а во текот на ноќта да прават усните да изгледаат повеќе привлечни следниот ден. 100% сосема нов квалитет Преносни големина за лесно преносливост.Ја подобрува wetness на усните.Навлажнувачки и сјајна.Прави да имате секси усни Чувајте ги вашите усни заклучени во повеќе вода се Прилагоди усни клеточна активност да се направи усните повеќе енергична Намали усна линии и да се направи усните повеќе деликатна.Спецификации : Применливи луѓе : општ Тип Кожа : Општо за Нето содржина : 10g Производ во боја : Боја како што е прикажано рок на траење : 3 години Белешки : се Должи на разликите помеѓу различни дисплеи, на сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет Се Вклучени : 1/2* Усна Маска.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Лицето Маска Машина, Допир за Контрола на Лицето Маска DIY Машина со 32 Компјутери Колаген, Автоматски Интелигентни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лицето Маска Машина, Допир за Контрола на Лицето Маска DIY Машина со 32 Компјутери Колаген, Автоматски Интелигентни

✔️Природни и Позелен Лицето Маска : Ова лицето маска производител машина може да се направи на лицето м

DEN 1751.76
Anemone Светилки (CDN) (De Caen Црно Око)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Anemone Светилки (CDN) (De Caen Црно Око)

10 смета торба.Нема друг цвет може да одговара со овој anemone е посебна убавина.Два слоја на satiny бели ливчињ

DEN 1200.00
Eprocase Црна Табличка Јин Јанг Табличка Покрие Декоративни Автомобил Ознака Знак Метал Авто Ознака Новина Табличка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Eprocase Црна Табличка Јин Јанг Табличка Покрие Декоративни Автомобил Ознака Знак Метал Авто Ознака Новина Табличка

Големина : 11.8" X 6.1".Направен од алуминиум за издржливост и сила.Со 2 дупки за монтажа лесна инсталација (Мо

DEN 359.76
Кожа Мода Панк Cosplay Анти-Прашина Маска Кул Панк Маска За Кожа Јава Маски За Ноќта На Вештерките Маска, Карневалот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кожа Мода Панк Cosplay Анти-Прашина Маска Кул Панк Маска За Кожа Јава Маски За Ноќта На Вештерките Маска, Карневалот

Материјал : Синтетички Кожа, трајни и удобно.Големина : Една големина одговара на сите; Погоден за повеќе

DEN 287.76