• Неодамнешно
Античкиот Позадина со Windproof Активиран Јаглерод маска на Лицето Украси Врежан Од Готски Стил Украс Обликува Слика Лицето маска за Обновливи прилагодливи Крпа за Ма?

Античкиот Позадина со Windproof Активиран Јаглерод маска на Лицето Украси Врежан Од Готски Стил Украс Обликува

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

Не Затворање затворање.Рака Мие. 100% полиестер влакна.Маски за лице се печатени во целост, и уникатен печат е многу погодна за појавување на вашата облека.Да имате повеќе уникатен шарм.Возрасни маска големина : 20*15cm.Нашите возрасни маски се погодни за велосипедизам, кампување, работи, патувања, качување и секојдневна употреба.Ве заштити од магла, магла, возило на издувните гасови, пасивното пушење, итн. (Не-медицински маска).Возрасни лице маски се машина-изми и рака-измиени.Тие се брзо сушење, лесно да се грижи за, и издржливи.Не користите кајгана. 1. Оваа маска е погодна за жени и мажи.Тоа важи за секоја куќа во секојдневните активности.Тоа е исто така погоден за возење велосипед, трчање и патување. 2. Маската е направен од високо-квалитет полиестер, кој има добра пропустливост на воздух, е многу удобно и лесно да се носат.Тоа може да се спречи прашина, мали честички во воздухот, поленот, итн., и има функции на прашина превенција и мирис превенција. Може да се мијат и се користи. 3. Безбедно да се користи.Овој лесен, удобен и дише материјал го прави тоа практични и стилски.Овие обновливи маски се дизајнирани за да се задржи подалеку од прашина, мали честички во воздухот, и полен. 4. Удобно дизајн на маска обезбедува совршено се вклопуваат, и прилагодливи уво рака има добра еластичност, која помага да се обезбеди удобно носење искуство.Бидејќи овие маски се перат и еднократно, можете да ги користите повеќе пати.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Една Големина Прилагодливи Џеб Крпа Пелени Пливаат Пелена Брзо Прилагодливи Водоотпорен Костим за капење Пелена
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Една Големина Прилагодливи Џеб Крпа Пелени Пливаат Пелена Брзо Прилагодливи Водоотпорен Костим за капење Пелена

Усвојува високо квалитетни водоотпорен слој, тоа е безбедно, удобно да се носат.Таа има добра дише и апс

DEN 280.56
Тропски Мрзливост Флорални Удобно маска за очи Око Маска Прилагодливи,Спиење Маска за Жените и Мажите, ги Смирува
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тропски Мрзливост Флорални Удобно маска за очи Око Маска Прилагодливи,Спиење Маска за Жените и Мажите, ги Смирува

Материјал : Изработени Со Врвен Квалитет Полиестер,Светлина И Дише Материјал И Мазни Ткаенини Нека Пора

DEN 407.76
Лицето Лифт Лента - Инстант Невидлива Касета Бендови Двојно Брадата Вилица Очи Лифт Лесно Тајна Лифт Про Убавина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лицето Лифт Лента - Инстант Невидлива Касета Бендови Двојно Брадата Вилица Очи Лифт Лесно Тајна Лифт Про Убавина

Транспарентен Ефект : Невидливи лицето лента за лице кревање, ултра тенки (0.02 mm), дише и удобен за употреб

DEN 383.76
Перат Крпа Пелени, ги Покрие Пелена за Обновливи Перат Прилагодливи Мека Пелена Брзо Сушење за Луѓе со Инконтиненција,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Перат Крпа Пелени, ги Покрие Пелена за Обновливи Перат Прилагодливи Мека Пелена Брзо Сушење за Луѓе со Инконтиненција,

Меки и удобни материјал : внатрешниот слој (обвивка) е roughened ткаенина што ја апсорбира водата добро.На пе

DEN 410.64