• Неодамнешно
Финансиска Трансакција Центар За Хартии Од Вредност Спиење Око Shield Мека Ноќ Маска За Очи Сенка Маска

Финансиска Трансакција Центар За Хартии Од Вредност Спиење Око Shield Мека Ноќ Маска За Очи Сенка Маска

Buyers rating:
DEN 623.76

Количина на стоки

Големина : Око маска големина : 19.5 x 9.5 cm / 7.7 инчен x 3.7 инчен; јаже должина беа 25,5 cm / 10 инчен, погоден за глава обемот 45-55 cm / 17.7-21.7 инчен толпата.Класификација : Око Маска, Ноќта Маска За Очи, Спиење.Функција : -Добар засенчување ефект.; -НЕМА притисок за очите, ви овозможува да трепка слободно, и не го држете вашиот око шминка.; -Подобрување на прилагодливи еластична бенд : Нежна, болка-бесплатно, лесен-за-прилагодете headband сакајте метежот коса или финтата перница. ; -Најдобри спиење алатка : добар помошник за да ги елиминираат заморот. ; -Одговара за патување, работа, јога и сл.Погоден за различни видови на ситуации.Материјал : Полиестер памук.Пакет Количина : 1 x око маска.Големина : Око маска големина : 19.5 x 9.5 cm / 7.7 инчен x 3.7 инчен; јаже должина беа 25,5 cm / 10 инчен, погоден за глава обемот 45-55 cm / 17.7-21.7 инчен толпата.Класификација : Око Маска, Ноќта маска за очи, Sleep Feature : -Добар засенчување ефект.-НЕМА притисок за очите, ви овозможува да трепка слободно, и не го држете вашиот око шминка.-Подобрена прилагодливи еластична бенд : Нежна, болка-бесплатно, лесен-за-прилагодете headband сакајте метежот коса или финтата перница. -Најдобри спиење алатка : добар помошник за да ги елиминираат заморот. -Одговара за патување, работа, јога и сл.Погоден за различни видови на ситуации.Материјал : Полиестер cotton Package Количина : 1 x око mask Keywords : Око Перница ,Берзата,очите,Акции,засенчување,Тргување,дома,Пари,живот,Култура,патување,сон,одмор,работа,office This производ може да биде персонализирана.Ве молиме цел прв и испратете ја вашата слика за да ме преку е-Маил.Ние сакаме да се донесе сите идеи во реалност.Ние нудиме најголем производ на избор за вас, како што се 3 C, чаши и садови , ѕидни декорации, периферни уреди во автомобил или на прибор за облека.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Една Големина Прилагодливи Џеб Крпа Пелени Пливаат Пелена Брзо Прилагодливи Водоотпорен Костим за капење Пелена
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Една Големина Прилагодливи Џеб Крпа Пелени Пливаат Пелена Брзо Прилагодливи Водоотпорен Костим за капење Пелена

Усвојува високо квалитетни водоотпорен слој, тоа е безбедно, удобно да се носат.Таа има добра дише и апс

DEN 280.56
Перат Крпа Пелени, ги Покрие Пелена за Обновливи Перат Прилагодливи Мека Пелена Брзо Сушење за Луѓе со Инконтиненција,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Перат Крпа Пелени, ги Покрие Пелена за Обновливи Перат Прилагодливи Мека Пелена Брзо Сушење за Луѓе со Инконтиненција,

Меки и удобни материјал : внатрешниот слој (обвивка) е roughened ткаенина што ја апсорбира водата добро.На пе

DEN 410.64