• Неодамнешно
MEDIHEAL Baobab Навлажнувачки Серум со Маска Лист Комбо - Благотворно Влага Серум & Н. М. С Aquaring Маска 5 Лист -Хидратантна Нега на Кожата за Сува и Груба Кожа

MEDIHEAL Baobab Навлажнувачки Серум со Маска Лист Комбо - Благотворно Влага Серум & Н. М. С Aquaring Маска 5

Buyers rating:
DEN 720.00

Количина на стоки

ЧИСТО РАСТИТЕЛНА ОСНОВА СОСТОЈКИ : Mediheal Baobab Благотворно Влага Серум е формулиран за користење на растителна основа состојки како Baobab Дрво Семе екстракти, Хијалуронска Киселина, Filaggrin, и 5 видови на Ceramide.Овие активни состојки во нашата лице серум и лист маска ќе се смират вашата кожа, додека враќање на својата виталност.PURIFYING И ОСВЕЖУВАЊЕ : Mediheal е лицето серум и лист маска за ублажување на кожата проблеми да ја измазни кожата.На серум е веднаш се апсорбира во кожата и ги смирува истакна кожата да се направи поздрава.Во мешавина од хранливи материи во нашиот хидратантен лицето серум помага да се јават знаци на стареење, да се даде еластична кожа.Ја ПОДОБРУВА КОЖАТА, ТЕКСТУРА И ВЛАГА БАРИЕРА : присуство на навлажнувачки состојки во нашите хидратантен лицето маска, серум и сет создава влага бариера за да се спречи загуба на вода.Алкохол-слободен состојки смируваат кожата, додека одржување на текстура, стега порите на кожата, и благо отстранување на флеки.Ја ПОДОБРУВА ЕЛАСТИЧНОСТА & ТОНОТ на КОЖАТА : Ова лицето крем помага smoothen вашата кожа текстура и се стегне вашата кожа.Во мешавина од хранливи материи во нашиот лице зацврстување серум и маска за поставување ви помага минимизирање на брчките, и подобрување на еластичноста на кожата.Оваа нега на кожата сет исто така ќе ви помогне да се ослободи од кариес и дамки.ВЕГЕТАРИЈАНСКАТА И ЗА СИТЕ ТИПОВИ на КОЖА : Ова хидратантен анти-стареењето нега на кожата состојка е формулиран без вештачки мириси и бои, parabens, или етерични масла, што го прави совршен за употреба за секој тип кожа.На вегетаријанската и лесна формула направи идеален за осетлива и иритирана кожа и одржување на масло-влага рамнотежа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Една Големина Прилагодливи Џеб Крпа Пелени Пливаат Пелена Брзо Прилагодливи Водоотпорен Костим за капење Пелена
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Една Големина Прилагодливи Џеб Крпа Пелени Пливаат Пелена Брзо Прилагодливи Водоотпорен Костим за капење Пелена

Усвојува високо квалитетни водоотпорен слој, тоа е безбедно, удобно да се носат.Таа има добра дише и апс

DEN 280.56
Лицето Лифт Лента - Инстант Невидлива Касета Бендови Двојно Брадата Вилица Очи Лифт Лесно Тајна Лифт Про Убавина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лицето Лифт Лента - Инстант Невидлива Касета Бендови Двојно Брадата Вилица Очи Лифт Лесно Тајна Лифт Про Убавина

Транспарентен Ефект : Невидливи лицето лента за лице кревање, ултра тенки (0.02 mm), дише и удобен за употреб

DEN 383.76