• Неодамнешно
На Афро Коса & Кожа Ко. Ltd - РАЗБУДИ - Обновување Тело Масло Третман, 100 ml

На Афро Коса & Кожа Ко. Ltd - РАЗБУДИ - Обновување Тело Масло Третман, 100 ml

Buyers rating:
DEN 528.00

Количина на стоки

ОПРЕДЕЛУВАЊЕ - Оваа "pick me up во шише" е дизајниран да интензивно се вратам на умот, телото и сетилата.Исклучително висока концентрација на најдобрите етерични масла во нашата Оживее Тело Масло работа за борба ден на ден, замор и протера lacklustre моменти.РИТУАЛОТ - Работа терапевтските придобивки од ова масло целиот кожата, фокусирање на било особено де-полни со енергија или тешки области.За интензивирање на третманот слој над нашите Оживее Тело Гел секаде каде што е потребно.КАКО ДА се КОРИСТИ - се Применува за чистење на влажна кожа веднаш по бања или туш за да дозволите третман масло да се апсорбира длабоко, оставајќи вашата кожа омекнат и заштитени.Масажа liberally во проблематичните области.Може да се користи самостојно или како дополнителна подобрување на моменталната крем.ПРИДОБИВКИТЕ ЌЕ ИСКУСТВО – Возвишени, се Буди на Умот, ја Зголемува Циркулацијата и Стимулирање.Богата и длабоко негување третман масло за да ги смири се исуши кожата досадна, заклучување на влага и даваат здрав сјај.Ја остава кожата мека и хидрирани.Ја смирува сувата кожа.Богати со Маслиново Squalane; природно супериорен лубрикант plumps и smoothes кожата.Neroli - Поддржува кожата побрзо оздравување.Вар Тргни Нафта работи за да се намали појавата на кариес.НАЈДОБРИ КАРАКТЕРИСТИКИ - Ова е умот и телото масло дизајнирани да ја поттикнат практика на само-грижа благодарение на својата нежна, но моќен арома и нејзините претрупан мешавина од Горчлив Портокал Цвет (Neroli) кој поддржува побрзо лекување на кожа и моќен антиоксиданс Вар Кора Масло.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Трговец Џо Витамин Масло E, 4 Унца
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Трговец Џо Витамин Масло E, 4 Унца

Одличен крем за сите типови на кожа.Може да се користи во бања.Се чувствува изедначи на вашата кожа.Содр

DEN 240.00