• Неодамнешно
BAHE Унисекс – Возрасни Јога Мат Подигнат Јога Мат, Цимет, 153 cm

BAHE Унисекс – Возрасни Јога Мат Подигнат Јога Мат, Цимет, 153 cm

Buyers rating:
DEN 551.76

Количина на стоки

Јога мат од Bahe е 100% еколошки и погоден за јога и пилатес.Тоа нуди чувствувате удобност за подобро позиционирање.Со СТП кожа за на рака.Се прилагодува на различните мат дебелини.Поради мала тежина на јога мат, тоа може да се земе било каде.На Bahe јога мат направени од TPE, ПВЦ и Phalate слободни има кожа носат на рака.Тоа е пријатно мек материјал и, исто така, ја штити од студ од подот.Материјал дебелина : 4 mm, должина : 153 cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Една Мечка Јога Мат Прекрасна Куче и Мачка Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни Свитлива Кат Вежбање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Една Мечка Јога Мат Прекрасна Куче и Мачка Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни Свитлива Кат Вежбање

Големина : големината на овој јога мат е 70.8 X26 инчен и дебелина од 1 mm.Тоа може да биде лесно укината и може

DEN 935.76
Една Мечка Јога Мат Симпатична Црно и Бело Маче Мачка Шепи Раце Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Една Мечка Јога Мат Симпатична Црно и Бело Маче Мачка Шепи Раце Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни

Големина : големината на овој јога мат е 70.8 X26 инчен и дебелина од 1 mm.Тоа може да биде лесно укината и може

DEN 1860.00
Една Мечка Јога Мат Симпатична Црна Мачка и Черепот Скелет Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни Свитлива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Една Мечка Јога Мат Симпатична Црна Мачка и Черепот Скелет Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни Свитлива

Големина : големината на овој јога мат е 70.8 X26 инчен и дебелина од 1 mm.Тоа може да биде лесно укината и може

DEN 405.60