• Неодамнешно
TRIEtree Јога Мат,6mm Екстра Дебели 72X24 Инчен Не се Лизга Еко Пријателски Фитнес Вежба Јога Мат со Носење на Рака од страна на

TRIEtree Јога Мат,6mm Екстра Дебели 72X24 Инчен Не се Лизга Еко Пријателски Фитнес Вежба Јога Мат со Носење

Buyers rating:
DEN 1706.40

Количина на стоки

ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ - TPE материјал.Издржливи,Не-токсични, ПВЦ-бесплатно,здрава и рециклираат.ЕКСТРА ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ - 72"(183cm) x 26" (61cm); Дебелина : 6mm;Поголем од нормално јога душеци,идеален речиси за секого.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ Својата затворен внатрешен клетки структура спречува апсорпцијата на било течности и прави супер хигиенски и лесен за чистење.НЕ се ЛИЗГА -Два различни жито дизајни, кои се наоѓаат на подот цврсто,овозможува да остане безбедна и се лизга-слободни.ПРЕНОСНИ - Мал и лесен, со носење на рака, лесно да се подјармат нагоре,можете лесно може да го носи и каде и да одите.Повеќето удобно Јога мат, ако некогаш ги имал.Тој е направен од супер еластичен, издржливи, висока густина TPE мемориска пена што обезбедува удобност за колена, лакти и колковите додека ви даваат цврста и сигурна поддршка за вашиот простор.Материјал : животна Средина-пријателски TPESize:72"(183cm) x 26" (61cm)Дебелина : 6mm Warm совети : Големина може да биде мала неточноста поради рака мерка.Прецизна боја на предмети покажа на сликите може да се разликува малку во зависност од специфичните монитор, прилагодувањата или услови на осветлување.Многу го цениме тоа.Пакет Вклучувајќи:1 Pc*Јога Mat1 Pc*Носење на Рака.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Една Мечка Јога Мат Симпатична Црна Мачка и Черепот Скелет Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни Свитлива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Една Мечка Јога Мат Симпатична Црна Мачка и Черепот Скелет Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни Свитлива

Големина : големината на овој јога мат е 70.8 X26 инчен и дебелина од 1 mm.Тоа може да биде лесно укината и може

DEN 405.60
Една Мечка Јога Мат Прекрасна Куче и Мачка Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни Свитлива Кат Вежбање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Една Мечка Јога Мат Прекрасна Куче и Мачка Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни Свитлива Кат Вежбање

Големина : големината на овој јога мат е 70.8 X26 инчен и дебелина од 1 mm.Тоа може да биде лесно укината и може

DEN 935.76