• Неодамнешно
Amiley Јога Мат ,15MM Дебели Трајни Јога Мат Не се лизга Анти-Солза Вежбање Фитнес Подлога Мат Телесната Тежина (Сива)

Amiley Јога Мат ,15MM Дебели Трајни Јога Мат Не се лизга Анти-Солза Вежбање Фитнес Подлога Мат Телесната Тежина

Buyers rating:
DEN 502.80

Количина на стоки

Големина : 183 x 61 x 1,5 см.Со двојно двострано не се лизга површини, сите намена премиум вежба јога мат доаѓа со одличен лизга отпорни предност за да се спречи повреди.Исклучителна адаптибилност ви овозможи да се задржи својата рамнотежа во текот на секоја вежба стил.Влага отпорни Технологија го прави мат да биде лесно да се мијат со сапун и вода.Задоволството на клиентите е наш највисок приоритет.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Една Мечка Јога Мат Симпатична Црна Мачка и Черепот Скелет Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни Свитлива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Една Мечка Јога Мат Симпатична Црна Мачка и Черепот Скелет Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни Свитлива

Големина : големината на овој јога мат е 70.8 X26 инчен и дебелина од 1 mm.Тоа може да биде лесно укината и може

DEN 405.60
Елен Мантра Јога МАТ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Елен Мантра Јога МАТ

Произведува исклучителна адаптибилност и imcomparable амортизирање.Лизгаотпор па дури и со пот на мат.Идеалн

DEN 689.28