• Неодамнешно
Naanle Смешно Мачка Јога Мат со Носи Торба во Собата, Црна и Бела Вежба Мат Количка Не се Лизга Патување Лесни Тренингот Килим за Домашна Фитнес, Јога Пилатес се Протег?

Naanle Смешно Мачка Јога Мат со Носи Торба во Собата, Црна и Бела Вежба Мат Количка Не се Лизга Патување Лесни

Buyers rating:
DEN 935.76

Количина на стоки

Големина на & Материјал : 70.8 Инчи L x 26 Инчи W x 0.04 Инчи Дебела (2.07 фунти).Тоа е направен од микрофибер (печатени површина) и природна гума која се лизга отпорни трајни удобно водоотпорен и повеќе.Релаксирачки & Погодно : удобно површина можат да се релаксираат вашите мускули и да ви се повеќе среќни кога ќе се направи јога.Свитлива и лесни јога мат може да се врши во теретана или било каде со складирање торба.Функционална и Дизајн : 0.04 Инчи, дебелина, може да се користи сам, исто така, може да се користи со дебел јога мат.Природна гума може да се влечат, висока температура отпор.Мека површина која е кожата-пријателски, привлекува потење пропустливост да биде добар.Мулти-Изберете & Подарок : Ние нудиме повеќе печати кеси во нашата продавница, добредојдовте на нашата продавница да изберете она што ви се љубовта.Тоа, исто така, е за пофалба подарок за вашето семејство или пријатели за роденден, празник и така натаму.Naanle Јога Мат, ќе биде вашиот идеален партнер за секојдневна употреба.Детали за производот Големина : 70.8 Инчи L x 26 Инчи W x 0.04 Инчи Дебела (2.07 фунти)Материјал : Микрофибер (печатени површина) и природна гума која се лизга отпорни трајни удобно водоотпорен и повеќе.User-friendly Дизајн Погодно : Свитлива и лесни јога мат може да се врши во теретана или било каде со складирање торба.Функционална : 0.04 Инчи, дебелина, може да се користи сам, исто така, може да се користи со дебел јога мат.Домот на Моделот Печатење Внимателно моделот печатење дизајн ви направи уникатен и модата.Мулти-одберете print : Ако не ви се допаѓа овој модел, имаме многу други модели во нашата продавница, добредојдовте на нашата продавница да се избере она што ви се допаѓа.За Naanle Единствен е нашата Naanle бренд немилосрдна потрагата, ќе се најде за вашата љубов во повеќе производи и модел дизајни.Naanle го прави вашиот живот полесно и посреќно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Unicey Едрење Елементи на Моделот Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Unicey Едрење Елементи на Моделот Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1079.52
Manduka Унисекс ПРО 71 Јога Мат Црна 71
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Manduka Унисекс ПРО 71 Јога Мат Црна 71

КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : Manduka е Затворенаклеточна површина го спречува пот од успеваат во мат перница О

DEN 3093.84
Unicey Виолина Копче Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Unicey Виолина Копче Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1007.76
Една Мечка Јога Мат Симпатична Црна, Бела Мачка Ѕвезди Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни Свитлива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Една Мечка Јога Мат Симпатична Црна, Бела Мачка Ѕвезди Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни Свитлива

Големина : големината на овој јога мат е 70.8 X26 инчен и дебелина од 1 mm.Тоа може да биде лесно укината и може

DEN 935.76