• Неодамнешно
Naanle Сирена Скали Јога Мат со Носи Торба во Собата, Шарени Сирена Вежба Мат Количка Не се Лизга Патување Лесни Тренингот Килим за Домашна Фитнес, Јога Пилатес се Прот

Naanle Сирена Скали Јога Мат со Носи Торба во Собата, Шарени Сирена Вежба Мат Количка Не се Лизга Патување Лесни

Buyers rating:
DEN 935.76

Количина на стоки

Големина на & Материјал : 70.8 Инчи L x 26 Инчи W x 0.04 Инчи Дебела (2.07 фунти).Тоа е направен од микрофибер (печатени површина) и природна гума која се лизга отпорни трајни удобно водоотпорен и повеќе.Релаксирачки & Погодно : удобно површина можат да се релаксираат вашите мускули и да ви се повеќе среќни кога ќе се направи јога.Свитлива и лесни јога мат може да се врши во теретана или било каде со складирање торба.Функционална и Дизајн : 0.04 Инчи, дебелина, може да се користи сам, исто така, може да се користи со дебел јога мат.Природна гума може да се влечат, висока температура отпор.Мека површина која е кожата-пријателски, привлекува потење пропустливост да биде добар.Мулти-Изберете & Подарок : Ние нудиме повеќе печати кеси во нашата продавница, добредојдовте на нашата продавница да изберете она што ви се љубовта.Тоа, исто така, е за пофалба подарок за вашето семејство или пријатели за роденден, празник и така натаму.Naanle Јога Мат, ќе биде вашиот идеален партнер за секојдневна употреба.Детали за производот Големина : 70.8 Инчи L x 26 Инчи W x 0.04 Инчи Дебела (2.07 фунти)Материјал : Микрофибер (печатени површина) и природна гума која се лизга отпорни трајни удобно водоотпорен и повеќе.User-friendly Дизајн Погодно : Свитлива и лесни јога мат може да се врши во теретана или било каде со складирање торба.Функционална : 0.04 Инчи, дебелина, може да се користи сам, исто така, може да се користи со дебел јога мат.Домот на Моделот Печатење Внимателно моделот печатење дизајн ви направи уникатен и модата.Мулти-одберете print : Ако не ви се допаѓа овој модел, имаме многу други модели во нашата продавница, добредојдовте на нашата продавница да се избере она што ви се допаѓа.За Naanle Единствен е нашата Naanle бренд немилосрдна потрагата, ќе се најде за вашата љубов во повеќе производи и модел дизајни.Naanle го прави вашиот живот полесно и посреќно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Една Мечка Јога Мат Симпатична Црна, Бела Мачка Ѕвезди Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни Свитлива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Една Мечка Јога Мат Симпатична Црна, Бела Мачка Ѕвезди Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни Свитлива

Големина : големината на овој јога мат е 70.8 X26 инчен и дебелина од 1 mm.Тоа може да биде лесно укината и може

DEN 935.76
Unicey Виножито Печати Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Unicey Виножито Печати Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1007.76