• Неодамнешно
LORVIES Акварел палми Шема Јога Мат Еко Пријателски Не се Лизга Анти-Солза Вежба & Фитнес Мат за Јога, Пилатес, Истегнување, Медитација, Кат & Фитнес Вежби (72 x 24 Инчи)

LORVIES Акварел палми Шема Јога Мат Еко Пријателски Не се Лизга Анти-Солза Вежба & Фитнес Мат за Јога, Пилатес,

Buyers rating:
DEN 959.76

Количина на стоки

ПЛУС ГОЛЕМИНА£º72"(183cm)x 27"(68cm) Дебелина : 0.6 см, малку големи од редовните големина,идеален речиси за секого.INOVATIVE & ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ TPE МАТЕРИЈАЛ : Нашата јога мат е направена од технолошки подобрена TPE (Термопластични Elastomers).Со висока густина и еластичност, 100% не-токсични.Не ЕВА, без ПВЦ, не токсичност, нема штетни хемикалии.Мат е безбедно да се користи.АНТИ-ПРОПАДНА ДИЗАЈН : не се лизга текстура за јога, која бара против пролизгување перформанси.Двоен слој структура, заедно со не се лизга текстура површината обезбедува оптимална контрола без да се жртвува удобност.Ова го прави погоден за многу форми на Јога.ЛЕСЕН и ЛЕСНО се НОСАТ : На LORVIES јога мат е лесен доволно за да се носат во теретана или каде што сакате. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на ПО-ПРОДАЖБА на УСЛУГИ-Ако имате какви било прашања или проблеми, ние го поздравуваме тоа што контактирајте со нас преку E-mail.Јога, потекнува од Индија, е еден вид на вежба за да се усогласат тело, ум и духот, помага да се подобри вашиот физиологија, психологија, емоции и духот.Се обидовме да бутик Јога серија снимена на континуирано истражување и подобрување, само да ви донесе голем специјализираниот јога мат.УКРАСЕТЕ го ВАШИОТ ЖИВОТ СО ЈОГА надградена верзија на основните јога мат.Според повратни информации од корисниците за истражување, овој дел се фокусира на подобрување на анти-лизга сопственост, со двострано супер против пролизгување текстура.Во споредба со ПВЦ и NBR материјал, TPE јога мат поседува повеќе одлична еластичност, задоволување на барањата на јогиите во различни степени. 35oz јога мат е погодно да се врши каде што сакате.Користење на вашиот сопствен јога мат во салата се повеќе хигиенски од користење на јавни заедничка душеци.надгради не се лизга текстура дизајн на животната средина и рециклирање на материјалот двојно-layer tearproof дизајн премиум еластичност текстури лесен и удобен за носење 1/4 инчи совршен дебелина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Unicey Пеперутка Трендафил Цвеќе Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Unicey Пеперутка Трендафил Цвеќе Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1007.76
Една Мечка Јога Мат Симпатична Црно и Бело Маче Мачка Шепи Раце Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Една Мечка Јога Мат Симпатична Црно и Бело Маче Мачка Шепи Раце Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни

Големина : големината на овој јога мат е 70.8 X26 инчен и дебелина од 1 mm.Тоа може да биде лесно укината и може

DEN 1860.00