• Неодамнешно
LORVIES Опашот на Јога Мат Еко Пријателски Не се Лизга Анти-Солза Вежба & Фитнес Мат за Јога, Пилатес, Истегнување, Медитација, Кат & Фитнес Вежби (72 x 24 Инчи)

LORVIES Опашот на Јога Мат Еко Пријателски Не се Лизга Анти-Солза Вежба & Фитнес Мат за Јога, Пилатес, Истегнување,

Buyers rating:
DEN 959.76

Количина на стоки

ПЛУС ГОЛЕМИНА£º72"(183cm)x 27"(68cm) Дебелина : 0.6 см, малку големи од редовните големина,идеален речиси за секого.INOVATIVE & ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ TPE МАТЕРИЈАЛ : Нашата јога мат е направена од технолошки подобрена TPE (Термопластични Elastomers).Со висока густина и еластичност, 100% не-токсични.Не ЕВА, без ПВЦ, не токсичност, нема штетни хемикалии.Мат е безбедно да се користи.АНТИ-ПРОПАДНА ДИЗАЈН : не се лизга текстура за јога, која бара против пролизгување перформанси.Двоен слој структура, заедно со не се лизга текстура површината обезбедува оптимална контрола без да се жртвува удобност.Ова го прави погоден за многу форми на Јога.ЛЕСЕН и ЛЕСНО се НОСАТ : На LORVIES јога мат е лесен доволно за да се носат во теретана или каде што сакате. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на ПО-ПРОДАЖБА на УСЛУГИ-Ако имате какви било прашања или проблеми, ние го поздравуваме тоа што контактирајте со нас преку E-mail.Јога, потекнува од Индија, е еден вид на вежба за да се усогласат тело, ум и духот, помага да се подобри вашиот физиологија, психологија, емоции и духот.Се обидовме да бутик Јога серија снимена на континуирано истражување и подобрување, само да ви донесе голем специјализираниот јога мат.УКРАСЕТЕ го ВАШИОТ ЖИВОТ СО ЈОГА надградена верзија на основните јога мат.Според повратни информации од корисниците за истражување, овој дел се фокусира на подобрување на анти-лизга сопственост, со двострано супер против пролизгување текстура.Во споредба со ПВЦ и NBR материјал, TPE јога мат поседува повеќе одлична еластичност, задоволување на барањата на јогиите во различни степени. 35oz јога мат е погодно да се врши каде што сакате.Користење на вашиот сопствен јога мат во салата се повеќе хигиенски од користење на јавни заедничка душеци.надгради не се лизга текстура дизајн на животната средина и рециклирање на материјалот двојно-layer tearproof дизајн премиум еластичност текстури лесен и удобен за носење 1/4 инчи совршен дебелина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Една Мечка Јога Мат Симпатична Црно и Бело Маче Мачка Шепи Раце Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Една Мечка Јога Мат Симпатична Црно и Бело Маче Мачка Шепи Раце Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни

Големина : големината на овој јога мат е 70.8 X26 инчен и дебелина од 1 mm.Тоа може да биде лесно укината и може

DEN 1860.00
Елен Мантра Јога МАТ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Елен Мантра Јога МАТ

Произведува исклучителна адаптибилност и imcomparable амортизирање.Лизгаотпор па дури и со пот на мат.Идеалн

DEN 689.28
Една Мечка Јога Мат Симпатична Црна, Бела Мачка Ѕвезди Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни Свитлива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Една Мечка Јога Мат Симпатична Црна, Бела Мачка Ѕвезди Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни Свитлива

Големина : големината на овој јога мат е 70.8 X26 инчен и дебелина од 1 mm.Тоа може да биде лесно укината и може

DEN 935.76
Manduka Унисекс ПРО 71 Јога Мат Црна 71
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Manduka Унисекс ПРО 71 Јога Мат Црна 71

КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : Manduka е Затворенаклеточна површина го спречува пот од успеваат во мат перница О

DEN 3093.84