• Неодамнешно
Јога Душеци за Жените 1/4 Инчи Дебела Вежба Јога Мат, Водење Коњ Изгрејсонце Сонувам Животинско

Јога Душеци за Жените 1/4 Инчи Дебела Вежба Јога Мат, Водење Коњ Изгрејсонце Сонувам Животинско

Buyers rating:
DEN 983.76

Количина на стоки

▶Здрави и Еколошки : Направен од високо-квалитет TPE материјали со висока густина и висока еластичност, многу издржливи.Не содржи ЕВА, ПВЦ или други штетни хемиски супстанции.Тоа е безбедно за употреба и се 100% не-токсични. ▶Димензии : 74 x 24 инчи (183x61 cm).Да го избере најдобриот дебелина-6 mm (1/4 Инчи), оваа јога мат е полесен и побезбеден, и обезбедува соодветна тапацир за зглобовите кога прави јога вежби. ▶Функција : Исклучителна адаптибилност ви овозможи да се задржи својата рамнотежа во текот на секоја вежба стил и да се избегне повреда.Овој мат е совршен за сите видови на фитнес и вежбање рутини, вклучувајќи јога, Пилатес, и кат вежби кои бараат соодветни душеци и поддршка. ▶Одлична Дизајн : Јога мат има текстура леплива не се лизга површината за одлична влечење и супериорен зафат и стилски дизајн за да бидете мотивирани и фокусирани. ▶За персонализација : Постојат многу други стилови на јога мат во нашата продавница за вас за да изберете од.И ние обезбедуваме бесплатно diy прилагодување услуга, можете да ни ги испратите вашите омилени слики. 【Топло подарок】Тоа не е само дневни потреби, украс, но исто така дар.Можете да ја даде на семејството, пријатели, љубовници, колеги на разни празници како Ден на Мајката, Таткото Ден, Деца Ден, Божиќ Ден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, итн.И персоналните подароци може да се направи вашиот подароци повеќе значајни.【услуга】Ако постои незадоволство по приемот на производот, ве молиме да комуницирам со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Задоволството на клиентите е нашиот најголем извршување.【Ве молиме имајте во предвид】големината на производот е рачно да се вреднуваат, ве молиме оставете порака за грешка од 1 до 2 cm.Поради разликата во снимањето на животната средина и прикажување на различни уреди, може да бидат благо боја разликата во слики.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Unicey Црните Мачки Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Unicey Црните Мачки Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1007.76
Јога Мат Не се Лизга TPE овошје Висока Густина Соочи се да ги Избегне Болките во Колената,Совршен за Јога, Пилатес
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јога Мат Не се Лизга TPE овошје Висока Густина Соочи се да ги Избегне Болките во Колената,Совршен за Јога, Пилатес

ЕКСТРА ДЕБЕЛИ ЈОГА МАТ : Две дебелини (за 0,6 и 0.8 cm), изберете го вашиот омилен тренингот мат.Не се лизга на

DEN 1439.76
Siebzeh Симпатична Портокал Панда Бамбус Шема Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Siebzeh Симпатична Портокал Панда Бамбус Шема Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

DEN 1271.76
Јога Мат Е Задебелена Проширува и Издолжени Фитнес Јога Гума Не се лизга Професионални Мат за Пилатес FitnessBotanical
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јога Мат Е Задебелена Проширува и Издолжени Фитнес Јога Гума Не се лизга Професионални Мат за Пилатес FitnessBotanical

【Две големини 】72x24in / 183x61cmx0.6cm 32x72 во / 80x183 cmx0.8cm дебелина : дебелина е 0.6 см и 0.8 cm.Подолг и поширок од обични

DEN 1199.76