• Неодамнешно
Дебела Не се Лизга Вежба & Фитнес 1/4 јога мат со Пикадо Одбор Спортски Печати за Јога Пилатес & Кат Фитнес Вежби (61x183cm)

Дебела Не се Лизга Вежба & Фитнес 1/4 јога мат со Пикадо Одбор Спортски Печати за Јога Пилатес & Кат Фитнес

Buyers rating:
DEN 1055.76

Количина на стоки

★[100% Не-токсични Материјали] : Направен од високо-квалитет TPE материјал.Тоа е поскапо да се произведуваат, но тоа е побезбедно и помек од традиционалните не-зелена ПВЦ и ЕВА јога душеци, без никакви штетни хемикалии.Вежба мат е погодна за сите јога вежби, Пилатес, и кат вежби. ★[Совршен Анти-лизга] : На предната и задната страна на оваа јога мат се направени на анти-лизга третман, кои може да се обезбеди добра потпора колку што е можно.Дебелината на 1/4" го прави имаат добра нога чувствуваат и е поудобно.Можете да вежба повеќе слободно на тоа, што е побезбедно, издржливи и помек од други обични јога душеци. ★[Таписерии И Разновидна Отпечатоци] : исклучителна модели се печатени на насловната.Имаме голем број на обрасци.Различни стилови на модели овозможи да секогаш ќе го избере оној што ви одговара во нашата продавница. ★[Чистење Инструкции] : се Чистат со влажна крпа натопена во ладна вода и неутрален детергент.После миење, избришете ја сува или сува го на ладно и вентилирани место.Бидете внимателни да не се изложуваат на сонце подолго време. ★[Пакување Description] : Нашата мат е опремен со слободни цилиндрични складирање торба и складирање на рака.Можете да ги зачувувате тоа по употребата, што е повеќе удобен и уредно, и поудобно да ги носите.Може да се земе тоа да било место што сакате. ★100% не-токсични, мека и не се лизга јога мат, дали ти навистина сакаш да поседувате еден?Употреба на високо-квалитетна TPE материјали не се штетни хемикалии, и е побезбеден од традиционална јога душеци.На предната и задната страни се направени од анти-пропадна третман, кои во голема мера им гарантира безбедност.На 1/4" дебелината го прави имаат добра нога чувствуваат, и на мека перница, исто така може да се заштитите од повреди.Голем број на отпечатоци се достапни.Постојат различни модели во нашата продавница.Можете да изберете моделот ви се допаѓа слободно.Совршен моделот се совпаѓа со совршен вас.Вие сте во фокусот на јога училница.Што чекаш?Дојде и да го изберете! ★Големина★ 72x24in/ 183x61cmx0.6cm (дебелината е 0.6 cm) ★Материјал ТИП★ Јога мат е направен од високо-квалитет TPE материјал, TPE има висока густина и висока еластичност.TPE материјал е 100% не-токсични и безбедно да се користи.Не ЕВА, без ПВЦ, не-токсични, и нема штетни хемикалии. ★Функција★ Користи за јога, Пилатес, кат вежби. ★Печатење област★ Еден двострано печатење ★Белешки★ ве Молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.Поради бојата на екранот, бојата на моделот што секој гледа може да има некои отстапувања, што е предмет на вистински производ, се надевам дека ќе може да се разбере. ★По-продажбата на Услугата★ Ако не сте задоволни со производот за било која причина, ве молиме ги споделите со нас на задоволително решение сакате, а ние ќе се справи со тоа брзо.Ние ќе ги заштитат вашите интереси, колку што е можно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Јога Мат Не се Лизга TPE овошје Висока Густина Соочи се да ги Избегне Болките во Колената,Совршен за Јога, Пилатес
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јога Мат Не се Лизга TPE овошје Висока Густина Соочи се да ги Избегне Болките во Колената,Совршен за Јога, Пилатес

ЕКСТРА ДЕБЕЛИ ЈОГА МАТ : Две дебелини (за 0,6 и 0.8 cm), изберете го вашиот омилен тренингот мат.Не се лизга на

DEN 1439.76
Јога Мат Е Задебелена Проширува и Издолжени Фитнес Јога Гума Не се лизга Професионални Мат за Пилатес FitnessBotanical
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јога Мат Е Задебелена Проширува и Издолжени Фитнес Јога Гума Не се лизга Професионални Мат за Пилатес FitnessBotanical

【Две големини 】72x24in / 183x61cmx0.6cm 32x72 во / 80x183 cmx0.8cm дебелина : дебелина е 0.6 см и 0.8 cm.Подолг и поширок од обични

DEN 1199.76