• Неодамнешно
Плута Не се лизга Јога MatNatural Гума Плута 1/3 Инчен (за 0.6 Cm) Дебелина, со Усогласување Линии, Еколошки Висока густина Рециклираат Материјал Соочи Не се лизга Јога Мат, П?

Плута Не се лизга Јога MatNatural Гума Плута 1/3 Инчен (за 0.6 Cm) Дебелина, со Усогласување Линии, Еколошки

Buyers rating:
DEN 806.40

Количина на стоки

Тоа е 71 инчи (околу 183 см) се долги и 24 инчи (за 61.0 cm) широк, осигурувајќи дека луѓето на сите облици и големини се чувствуваат удобно.На 1/2 инчи (околу 1.5 cm) дебелина, висок квалитет на перница удобно перници на ' рбетот, колковите, колената и лактите на хард подот.Користење на висока густина NBR гума и саќе технологијата, брзиот раст на 0.3 секунди, со добра еластичност, рамност, одлични не се лизга зафат и тапацир, со висока густина NBR, одлична термоизолација перформанси, ефикасно блокирање на земјата студ и влага ;Миризливи саќе , херметички порите, мала тежина, мали димензии, лесна за носење, естетика, обичен материјал е супериорен, раката се чувствува мека, не содржи надразнувачки хемикалии, заштита на животната средина и невкусна.Овој производ е погоден за јога studios и за домашна употреба.Exercisers може да се направи различни јога потези, Пилатес, аеробик, седат прозорци, push-up прозорци, итн.на мат.Тоа исто така може да се користи за отворен пикник партии, кампување, плажа одмор, бебе да ползи, детски игри, и стари лица фитнес.Време foreshadowing.Одлична флексибилност ви овозможува да се одржува рамнотежа во било кој спортски стил.Влага-доказ технологија им овозможува на тастатурата за да биде лесно да се мијат со сапун и вода.Оваа перница додава карактеристиките на лесно здрав и мала тежина, што е погодно за транспорт и складирање.Се згусне, проширам и да ги продолжиме не се лизга танц јога фитнес душеци, фитнес душеци за мажи и жени, јога душеци, фитнес не се лизга душеци, гума пена материјали, ултра-дебел и со висока густина солза-отпорни, со добра еластичност, рамност, не се лизга својства, како и одлична еластичност.Што се одржува рамнотежа во било кој спорт стил.На задебелена дизајн е безбедно и удобно, и подобро да го штити телото.На саќе пенење процес е усвоен за да се обезбеди единствен пенење да се обезбеди доволно за амортизирање.Анти-пропадна ленти се супер анти-пропадна за да спречите поместување за време на вежбање.На влага-доказ технологија го прави перница лесно да користите сапун и вода.Чисти.Оваа перница додава карактеристиките на лесно здрав и мала тежина, што е погодно за транспорт и складирање.Различни бои се на располагање, мулти-цел висок квалитет на јога мат, погоден за јога studios и за домашна употреба.Можете да го направите различни јога потези, Пилатес, аеробик, седат прозорци, push-up прозорци, итн.на мат.Тоа исто така може да се користи за отворен пикник партии, кампување, плажа одмор, бебе да ползи, детски игри, и стари лица фитнес.На foreshadowing.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Unicey Црните Мачки Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Unicey Црните Мачки Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1007.76
Siebzeh Симпатична Портокал Панда Бамбус Шема Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Siebzeh Симпатична Портокал Панда Бамбус Шема Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

DEN 1271.76
Siebzeh Шарени Виножито Сини Облаци, Премиум Моделот Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Siebzeh Шарени Виножито Сини Облаци, Премиум Моделот Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

DEN 1271.76
Jade Патување Јога Мат
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Jade Патување Јога Мат

ПРИРОДНА ГУМА : Jade Јога душеци обезбедуваат супериорен ниво на влечење.Ние ги користиме природни гума к

DEN 1416.00