• Неодамнешно
Луксузна РОЕ Еластомер Јога Душеци за Отворен и Затворен Вежбање, Дебели Анти-Пропадна и Не-Абсорбента Јога Душеци за Салата и Почетниот Јога Сесии

Луксузна РОЕ Еластомер Јога Душеци за Отворен и Затворен Вежбање, Дебели Анти-Пропадна и Не-Абсорбента Јога

Buyers rating:
DEN 719.76

Количина на стоки

БРЗ ШОК ДЕКОМПРЕСИЈА; мека висока густина пенење апсорбира влијание шок за време на тренингот.Ова го спречува повреда правење на вашиот простор сетат, безболно искуство.ДВОСТРАНО АНТИ-ПРОПАДНА; на врвен конструкција со деликатна пред парична казна точка и квадрат жито назад обезбедува цврста потпора на теренот за стабилност и рамнотежа на совршен вашиот позира и се протега.РОЕ ЛУКСУЗ, ЛЕСНИ ЈОГА МАТ; сите круг се надополни со дебели калапи дека останува не-пот абсорбента и отпорни на влага, додека се лесно да се чисти.ВРВЕН ДИЗАЈН; направени од безбедни, животната средина, и кожата-пријателски материјал.Дебела РОЕ еластомер материјал што се носат-отпорни, и не-deforming брзо Пролетта назад.МЕКА, ПЕРСОНАЛНИТЕ ЈОГА СЕСИИ; дали Пилатес или се протега, овие јога душеци се лесни и флексибилни со мека cushioned се чувствуваат предизвик да се скрши вашите граници.Неверојатен Квалитет, Дебели, Дрво жито РОЕ светлина луксузни јога мат.Висок квалитет на трајни носат-отпорни, Брз springback враќа & бавно шок декомпресија, меки и удобни за да се избегнат повреди.Еко-Пријателски, Кожата-friendly & Не Токсични – Овој удобен мат е здрав избор за вас и планетата!Soft & Здрава Текстура одржува природниот мирис на суровините себе.Одличен подарок за "зелените", земјата-свесни лекар!Против пролизгување Супериорен Зафат двострано втиснување – деликатна жито на предната страна овозможува анти-пропадна ефект, додека се врати апсорпција плоштадот жито цврсто костец земјата.Ја спречува лизгање & повреди.Дебела Јога Мат со Висока Густина Високо – Мека и посигурни.Густа пора пенење технологија забавува влијание.Толку удобно за Јога, Пилатес, Фитнес & Медитација.Одлично за основни обуки.Удобно искуство за секое ниво!Предизвик на вашиот потенцијал!Флексибилни и носат-отпорни, – Долготрајни!Издржливи и има природни солза-отпор.Јога мат е одлична трајност овозможува за секојдневна употреба, без оглед на Интензитетот на Вашето Вежбање.Идеален за Вашиот Дом, Салата или Студио Пракса.Водоотпорен и пот отпорни!Лесно да се чисти со сапун и вода.Може да се чисти непосредно, ги чисти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Јога Мат Не се Лизга TPE симпатична германски Овчар Висока Густина Соочи се да ги Избегне Болките во Колената,Совршен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јога Мат Не се Лизга TPE симпатична германски Овчар Висока Густина Соочи се да ги Избегне Болките во Колената,Совршен

ЕКСТРА ДЕБЕЛИ ЈОГА МАТ : Две дебелини (за 0,6 и 0.8 cm), изберете го вашиот омилен тренингот мат.Не се лизга на

DEN 1439.76
Siebzeh Шарени Виножито Сини Облаци, Премиум Моделот Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Siebzeh Шарени Виножито Сини Облаци, Премиум Моделот Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

DEN 1271.76