• Неодамнешно
Unicey Црна Мачка и Цвет Шема Мачка и Пеперутка Шема Дебела Не се Лизга Вежба & Фитнес 1/4 Јога мат за Јога Пилатес & Кат Фитнес Вежби (61x183cm)

Unicey Црна Мачка и Цвет Шема Мачка и Пеперутка Шема Дебела Не се Лизга Вежба & Фитнес 1/4 Јога мат за Јога

Buyers rating:
DEN 1055.76

Количина на стоки

✔[100% Не-токсични Материјали] : Направен од високо-квалитет TPE материјал.Тоа е поскапо да се произведуваат, но тоа е побезбедно и помек од традиционалните не-зелена ПВЦ и ЕВА јога душеци, без никакви штетни хемикалии.Вежба мат е погодна за сите јога вежби, Пилатес, и кат вежби. ✔[Совршен Анти-лизга] : На предната и задната страна на оваа јога мат се направени на анти-лизга третман, кои може да се обезбеди добра потпора колку што е можно.Дебелината на 1/4" го прави имаат добра нога чувствуваат и е поудобно.Можете да вежба повеќе слободно на тоа, што е побезбедно, издржливи и помек од други обични јога душеци. ✔[Таписерии И Разновидна Отпечатоци] : исклучителна модели се печатени на насловната.Имаме голем број на обрасци.Различни стилови на модели овозможи да секогаш ќе го избере оној што ви одговара во нашата продавница. ✔[Чистење Инструкции] : се Чистат со влажна крпа натопена во ладна вода и неутрален детергент.После миење, избришете ја сува или сува го на ладно и вентилирани место.Бидете внимателни да не се изложуваат на сонце подолго време. ✔[Пакување Description] : Нашата мат е опремен со слободни цилиндрични складирање торба и складирање на рака.Можете да ги зачувувате тоа по употребата, што е повеќе удобен и уредно, и поудобно да ги носите.Може да се земе тоа да било место што сакате.локалните. ★Големина★ 72x24in/ 183x61cmx0.6cm (дебелината е 0.6 см.) ★Материјал ТИП★ Јога мат е направен од високо-квалитет TPE материјал, TPE има висока густина и висока еластичност.TPE материјал е 100% не-токсични и безбедно да се користи.Не ЕВА, без ПВЦ, не-токсични, и нема штетни хемикалии. ★Функција★ Користи за јога, Пилатес, кат вежби. ★Печатење област★ Еден двострано печатење ★Белешки★ ве Молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.Поради бојата на екранот, бојата на моделот што секој гледа може да има некои отстапувања, што е предмет на вистински производ, се надевам дека ќе може да се разбере. ★По-продажбата на Услугата★ Ако не сте задоволни со производот за било која причина, ве молиме ги споделите со нас на задоволително решение сакате, а ние ќе се справи со тоа брзо.Ние ќе ги заштитат вашите интереси, колку што е можно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Јога Мат Е Задебелена Проширува и Издолжени Фитнес Јога Гума Не се лизга Професионални Мат за Пилатес FitnessBotanical
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јога Мат Е Задебелена Проширува и Издолжени Фитнес Јога Гума Не се лизга Професионални Мат за Пилатес FitnessBotanical

【Две големини 】72x24in / 183x61cmx0.6cm 32x72 во / 80x183 cmx0.8cm дебелина : дебелина е 0.6 см и 0.8 cm.Подолг и поширок од обични

DEN 1199.76
Jade Патување Јога Мат
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Jade Патување Јога Мат

ПРИРОДНА ГУМА : Jade Јога душеци обезбедуваат супериорен ниво на влечење.Ние ги користиме природни гума к

DEN 1416.00
Siebzeh Симпатична Портокал Панда Бамбус Шема Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Siebzeh Симпатична Портокал Панда Бамбус Шема Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

DEN 1271.76
Unicey Црните Мачки Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Unicey Црните Мачки Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1007.76