• Неодамнешно
CAMBIVO Големи Јога Мат(183cm x 122cm, Виолетова)+ Стандард Јога Мат(173cm x 61cm, Perple)Сет

CAMBIVO Големи Јога Мат(183cm x 122cm, Виолетова)+ Стандард Јога Мат(173cm x 61cm, Perple)Сет

Buyers rating:
DEN 435.60

Количина на стоки

Фитнес, Без Ограничување : Екстра должина и ширина(72"x 48"), Вие никогаш нема да се чувствуваат ограничени или ограничени со големина на овој фитнес мат; Екстра-големи простор ви овозможува да направите Јога Пози, Пилатес, се Водат, Пена, Валање, Кардио Вежби, Медитации и разни бос тежина обука како Squats, Lunges, Push-up прозорци, Штица Варијации, и Calisthenics.Лесно да се Носат фали на влага-отпорен материјал, овој мат е водоотпорен и лесно да се чисти; едноставно да го избришете ја со чиста, влажна крпа и нека се исуши.Доволно Амортизирање и Висок Раст : 6 mm екстра-дебел мат ефективно ја заштитува вашата spines, колковите, лактите, колената и го намалува вашиот заеднички притисок; Совршено се совпаѓа со одлична еластичност, идеален дебелина е посветена на донесувањето на повеќето удобно и радосен јога време.Премиум TPE Материјал : Cambivo инсистира на највисоките стандарди за да изберете премиум TPE материјал за вежбање мат; погоден за сите јогиите; фали солза-отпор и ултра-трајност карактеристики, овој тренингот мат ќе трае доста долго време под правилно да се грижи. 100% Задоволството на Клиентите : Дизајнирани за Бос Вежба САМО; погоден за жени, мажи и деца; било какви остри предмети како чевли, фитнес опрема, домашни миленици' канџи може да штети на мат е површини; чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања поврзани со овој стандард големина 6 мм дебел јога мат.CAMBIVO Јога Мат Сет.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Jade Патување Јога Мат
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Jade Патување Јога Мат

ПРИРОДНА ГУМА : Jade Јога душеци обезбедуваат супериорен ниво на влечење.Ние ги користиме природни гума к

DEN 1416.00
Јога Мат Не се Лизга TPE овошје Висока Густина Соочи се да ги Избегне Болките во Колената,Совршен за Јога, Пилатес
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јога Мат Не се Лизга TPE овошје Висока Густина Соочи се да ги Избегне Болките во Колената,Совршен за Јога, Пилатес

ЕКСТРА ДЕБЕЛИ ЈОГА МАТ : Две дебелини (за 0,6 и 0.8 cm), изберете го вашиот омилен тренингот мат.Не се лизга на

DEN 1439.76
Siebzeh Шарени Виножито Сини Облаци, Премиум Моделот Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Siebzeh Шарени Виножито Сини Облаци, Премиум Моделот Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

DEN 1271.76
Siebzeh Симпатична Портокал Панда Бамбус Шема Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Siebzeh Симпатична Портокал Панда Бамбус Шема Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

DEN 1271.76
Јога Мат Не се Лизга TPE симпатична германски Овчар Висока Густина Соочи се да ги Избегне Болките во Колената,Совршен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јога Мат Не се Лизга TPE симпатична германски Овчар Висока Густина Соочи се да ги Избегне Болките во Колената,Совршен

ЕКСТРА ДЕБЕЛИ ЈОГА МАТ : Две дебелини (за 0,6 и 0.8 cm), изберете го вашиот омилен тренингот мат.Не се лизга на

DEN 1439.76
Јога Мат Е Задебелена Проширува и Издолжени Фитнес Јога Гума Не се лизга Професионални Мат за Пилатес FitnessBotanical
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јога Мат Е Задебелена Проширува и Издолжени Фитнес Јога Гума Не се лизга Професионални Мат за Пилатес FitnessBotanical

【Две големини 】72x24in / 183x61cmx0.6cm 32x72 во / 80x183 cmx0.8cm дебелина : дебелина е 0.6 см и 0.8 cm.Подолг и поширок од обични

DEN 1199.76