• Неодамнешно
NDKMEHFOJ Плажа, Море Шема Виткање Гимнастика Јога Мат Мат Подлога Не се Лизга Телесната Тежина Водоотпорен Спорт Мат Вежба за Фитнес, Пилатес Кат

NDKMEHFOJ Плажа, Море Шема Виткање Гимнастика Јога Мат Мат Подлога Не се Лизга Телесната Тежина Водоотпорен

Buyers rating:
DEN 1103.76

Количина на стоки

{Повод} : се Користи за јога, Пилатес, кат вежба.Се чувствуваат сигурни и стабилни во вашиот претставува, без оглед на видот на пракса.Можете да уживате во попријатно јога или тренинг сесија со овој квалитет мат, која нуди идеална количина на поддршка за зглобовите. {Сигурен И Високо-квалитетни Материјали} : јога мат е направен од високо-квалитет TPE материјал, кој има висока густина и висока еластичност.TPE материјал е 100% не-токсични и безбедно да се користи.Не ЕВА, без ПВЦ, не-токсични. {Лесно Да се Носат} : Јога мат е одлична за јогиите на on-the-go.Јога Патување Мат лесно да се огради нагоре за да ви овозможи да се земе вашата пракса насекаде. {Заштита} : Со реверзибилна не се лизга површина, овој мат е совршено прилагоден за испотени и интензивна сесии, и да обезбедува вашиот комфор и го заштитува вашиот зглобовите, ' рбетот, колковите, колената, како и лактите од добивање повредени. {Лесно Да се Чисти} : Едноставно чисти со благ сапун и вода, а потоа природно сушење.Големина : 72x24in.Материјал : висок квалитет на TPE материјали со висока густина и висока еластичност и се апсолутно безбедни и не-токсични.Печатење : Еден-двострано печатење.Функции : Пилатес мат, фитнес мат, салата мат и тренингот мат, што го прави идеален тренинг партнер.Пакување Листа : 1 x Јога Мат.Идеален тренинг опрема за користење во областите на сила-тренинг, јога, Пилатес, гимнастика, фитнес и сл.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Јога Мат Не се Лизга TPE овошје Висока Густина Соочи се да ги Избегне Болките во Колената,Совршен за Јога, Пилатес
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јога Мат Не се Лизга TPE овошје Висока Густина Соочи се да ги Избегне Болките во Колената,Совршен за Јога, Пилатес

ЕКСТРА ДЕБЕЛИ ЈОГА МАТ : Две дебелини (за 0,6 и 0.8 cm), изберете го вашиот омилен тренингот мат.Не се лизга на

DEN 1439.76
Jade Патување Јога Мат
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Jade Патување Јога Мат

ПРИРОДНА ГУМА : Jade Јога душеци обезбедуваат супериорен ниво на влечење.Ние ги користиме природни гума к

DEN 1416.00
Siebzeh Шарени Виножито Сини Облаци, Премиум Моделот Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Siebzeh Шарени Виножито Сини Облаци, Премиум Моделот Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

DEN 1271.76
Јога Мат Не се Лизга TPE симпатична германски Овчар Висока Густина Соочи се да ги Избегне Болките во Колената,Совршен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јога Мат Не се Лизга TPE симпатична германски Овчар Висока Густина Соочи се да ги Избегне Болките во Колената,Совршен

ЕКСТРА ДЕБЕЛИ ЈОГА МАТ : Две дебелини (за 0,6 и 0.8 cm), изберете го вашиот омилен тренингот мат.Не се лизга на

DEN 1439.76